SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ja zartowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
QhuTaz
panie żaba
no cóż poradzić ja już się zatrzymałem w rozwoju , mądrzejszy nie będę a ty jesteś młody i masz dyplom i w ogóle
z każdym dniem będziemy się intelektualnie oddalać aż do momentu kiedy przestanę być nawet głupi a zacznę być po prostu nudny
i koniec
ale zapewniam cię że nie ma to wiele wspólnego z "narkotykami" jakich nigdy nie brałem (trawy i "pigułeczek miłości")
no i oczywiście alkoholu , bo i ten również należy zaliczać w poczet "narkotyków"

to jest zwyczajna kolej rzeczy
czas działa na moją niekorzyść bo ja kwaśnieje a na twoją korzyść bo ty się rozwijasz

i nic na to nie poradzę że nie dam rady tak swobodnie operować słowem jak ty
proszę jednak o wyrozumiałość




Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 1/9/2022 6:29:22 PM

Trzeba było po nim pojechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
moje słowa zostały źle zinterpretowana

bardzo doceniam prosiaczy styl wypowiedzi, porównując tę twórczość do tej "inspirowanej" kwasem miałem na myśli, że jest w niej dużo polotu i finezji

w podziękowaniu zostałem zaatakowany
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Taa jasne. Ty go nie obrazales, Ty go całowałes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
e2e4
proponowanie produktu dla zwyroli po trochu kwalifikuje cię jako jednego z nich, nurzając się w szambie jako szambonurek może sam nie tworzysz jego zawartości, ale zawsze się trochę upaćkasz i niezbyt ładnie pachniesz i mało kto chce z tobą gadać.


dokładnie tak
ale tak jak powiedziałem to nie mój problem tylko zainteresowanych i to oni poniosą ewentualne "konsekwencje"
mnie nic do tego

...

chociaż jak się teraz zastanawiam to i ja pośrednio poniosę konsekwencje tej hucpy bo skoro będzie postępował zidiocenie i zyebanie społeczeństwa którego chcąc nie chcąc i tak będę częścią to wpłynie to na mnie i odbije się i na moim życiorysie
przy mojej całkowitej bezsilności

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Żyjemy w świecie odwróconej moralności. To, co kiedyś było piętnowane, dziś jest podziwiane
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
shooto
Taa jasne. Ty go nie obrazales, Ty go całowałes


ja nie jestem zadnym twoim gejem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Pedro pseudonim miałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
A wiesz co znaczy Pedro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
shooto
Żyjemy w świecie odwróconej moralności. To, co kiedyś było piętnowane, dziś jest podziwiane


środki masowego przekazu mają i wady ... każdy może się wypowiedzieć a że głupich jest więcej
to garstka cwanych robi pieniądze na gawiedzi

życie

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium