SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Kurde powiem wam, że szybko mi mija ostatnio czas i ten rok będzie pracowity. Czasem nawet się zastanawiam nad czym głównie spędziłem ostatnie kilka tygodni.

Ostatnio jest ciepło, ale jakoś się przyzwyczaiłem do tych upałów i dla mnie jest spoko, zwłaszcza wieczorami.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-07-21 23:17:16
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
jak powiedział nasz "Pinokio"
upał , skwar ... pamiętajcie o tym gdy w grudniu kaloryfery będą zimne !
3

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
a Denis Badboy Załęcki zmierzy się z Arturem Szpilką na gali freak fight.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472


w boksie czy "MMA" ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Badboy piszacy listy do prokuratury zeby go wypuscic wczesniej bo zle znosi pake
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Mnie cholernie w nim irytuje to jego pyerdolenie o tzw "zasadach " ale aczkolwiek czysto sportowo to jeszcze coś z niego może być, jeżeli trochę zmądrzeje i dobry trener go poprowadzi
Btw jego Ojciec zupełnie inny gość , kulturalny , stonowany aż przyjemnie się słucha jego wypowiedzi
Wcale się nie zdziwię jak wygra że Szpilką


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-07-22 09:37:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Tylko ten ojciec wychował Denisa na takiego łba xD
typ twierdzi, że jak Ci ukradną samochód i zgłosisz to na psy to jestes konfidentem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
YebatzKimona

typ twierdzi, że jak Ci ukradną samochód i zgłosisz to na psy to jestes konfidentem

Wiem właśnie o takie pyerdolenie głupot mi chodziło
Największe Legendy półświatka takie jak np Nikos czy Pershing czy Baranina byli poukładani w jakimś stopniu z np Policją czy innymi służbami (wielu Policjantów się na ten temat wypowiada ) to ciekawe czy dla Załęckiego byliby dziś konfidentami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Ja od tego d****a nie wymagam logiki, w walce z Kubiszynem obalał kilka razy a potem płakał że przeciwnik się nie bił w stójce tylko parterze
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dodatek na węgiel będzie nas kosztował 11 miliardów złotych. Lewica i KO proponowały 3 tysiące dla każdego bez względu czy ktoś pali węglem i kosztowałoby to 25-28 miliardów złotych, natomiast PSL proponował 6 tysięcy złotych dla każdego.... co za d****e. Jeden głupszy od drugiego. Wprowadzenie 500+ to była najgorsza ustawa po 89 roku. Widać, że inni politycy zobaczyli, że tępy lud da się przekupić ich własnymi pieniędzmi i zdobyć ich głosy w ten sposób. Przypomina mi to przywilej koszycki (który sam w sobie nie był aż taki zły, ale przyzwyczaił szlachtę do tego, że mogą mieć coraz większy wpływ na władze w państwie).
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium