SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4632214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taka dwudziestka to stara dupa jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No to 18stka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dla mnie to też nie gowniaraxd

Zjadłem całego wieśmaka i trzy łyki szejka. Szejk nie był planowany więc rodzice pozwolili mi nie pić całego. Ale to dobre było. Lekarze chyba w końcu trafili z antybiotykiem bo czuje się już lepiej i jak rodzice wrócą z kościoła to namówie ich żebyśmy coś porobili fajnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No Tobie jeszcze trochę do żeniaczki brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli miałbym iść w ślady rodziców to dwa lata. Ale nie pójdę, bo jednak przez choróbsko omija mnie dużo z młodości i chce to nadrobić potem. A jak się ma żonę, potem dzieci to już nie ma za bardzo na to czasu. No i wątpię żebym miał takiego farta jak moi rodzice, żebym tak szybko znalazł miłość swojego życia. Bo to się jednak rzadko zdarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Szkoda marnować lata młodości na ożenek, dzieci itp.
Zawsze nie mogłem zrozumieć rówieśników, którzy poszli tą drogą. W rozmowie z nimi zawsze wychodziło, że są bardzo zadowoleni z takiego stanu rzeczy itp.
Dobra mina do złej gry, moim zdaniem. Ciekawe ile byłoby tych małżeństw, gdyby nie wpadki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moi rodzice raczej są szczęśliwi jeśli o małżeństwo chodzi. Ale zdaje sobie sprawę, że to przypadek jeden na milion. No i jak się poznali to były trochę inne czasy, ludzie się jednak aż tak nie łajdaczyli i jakby nie było aż tak dziwne, że jakiś chłopak nie chce skakać z kwiatka na kwiatek, tylko myśli przyszłościowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No małżeństwo lekkie nie jest, ale generalnie nic w życiu co przynosi dobry owowc nie jest, gdyby nie małżeństwa to by nas nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja najbardziej nie lubię tego, że trzeba iść na kompromisy. Ja na razie mam róbta co chceta. Jeszcze dziś mogę lecieć, gdzie chce. Do domu wracam - cały swój czas poświęcam jak chce, oszczędności wydaje na co chce. W wakacje robię co chce. Mogę robić różne bardziej ryzykowne ruchy w życiu zawodowym, bo jakby było dziecko to już trzeba byłoby raczej mieć coś pewnego i się jednego trzymać. No ja pewnie o tym pomyślę kiedyś..

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No jak się ma dzieci to trzeba faktycznie myśleć o utrzymaniu i lepiej nie ryzykować, ale jak jest żona to daj Pan spokój. Robię co chce ,a ona ma się słuchać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium