SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakiś zapaśnik 29 lat pobity na śmierć w Poznaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Pewnie w kilku go pobili.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2/1/2020 8:58:06 PM

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Podobno wyszedł przed klub do jednej z uliczek i zaraz za nim szedł jakiś większy typ z dwoma dziewczynami i na następnym ujęciu z kamery leżał już na ziemi. Ten chłopak walczył chyba w kategorii do 59 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaję mi się, że było w tym jakieś backstory, rzadko jednak sie zdaża, żeby ktoś komuś "skakał po głowie" bez powodu, nie licząc ekstremalnych wypadków
Nie żeby to było usprawiedliwienie dla pobicia kogoś na śmierć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No to lipa, element zaskoczenia gra dużą rolę, no i tylko 59 kg

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapaśnicy hardkorowo zbijają wagę, ktoś kto walczy w kategorii około 50kg na codzień waży koło 70, a nawet takie kurczaki potrafią chłopami po 100 kg rzucać jak szmacianymi lalkami, widzę często na treningach
Jakbym miał sie bić na ulicy z reprezentantem dowolnego sportu to zapaśnik byłby na samym końcu, tam jest jedno obalenie od tragedii
Tam u niego był jakiś poważny obrzęk mózgu, wcale bym sie nie zdziwił jakby sie okazało, że w jakiejś szarpaninie sam uderzył głową o beton przy obaleniu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Zabstyl, gdzie to Polaki dostali od murzynów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na Haiti
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pamiętacie jak pisałem że jestem "trochę dziwny" ... z tym trochę to tak nie do końca prawda ... jestem dziwny bardziej niż trochę ...
w kręgach konserwatywnych mógłbym nawet uchodzić za zboczeńca
XXX są dla mnie substytutem , wypełniają pewną lukę ... mam nadzieję kiedyś być finansowana tyle ogarniętym żeby sobie pewne usługi kupić , tak kupić nie oszukujmy się szansa na znalezienie partnerki podobnie potarganej jest skrajnie mała
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale najlepsze jest to, że Haitańczycy w szkole uczą się tylko tego jak potem Polacy pomagali im w walkach niepodległościowych xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium