SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dziękuję
Sprawdzaliscie sobie, kiedy z ciekawości?

Co będzie w 2020 marca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Ile mniej więcej kosztuje takie badanie teścia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Malutko, z 40 zł chyba.

Ja sam teraz niedługo zrobię sobie pakiet badań.

Plan jest taki: czekam do końca redukcji, czyli do 26.05. Wtedy w teorii powinienem być najbardziej zajechany hormonalnie i mierzę sobie

Testosteron całkowity
Testosteron wolny
Kortyzol
Tarczycę
Prolaktynę
Progesteron
Estradiol

I na bank będzie lipa z teściem (wiem, bo w tym momencie libido jest zero). Ale to co chce zrobić to powrócić jakoś w dwa miechy do bardzo przywoitych poziomów, tylko cały trik ma polegać na tym żeby utrzymać jako tako formę. Nie mówię o tym żeby się w ogóle nie zalać - ale chcę dalej wyglądać bardzo fajnie. Jeżeli się nie uda to trudno - wybieram libido nad wygląd

Jednak chce spróbować - dodać niedużo kalorii, zmniejszyć trochę ilość treningów.

Kolejna rzecz którą chce sprawdzić to czy będę miał wy.yebany w kosmos kortyzol - czyli na ile on będzie korelował z niskim teściem. W teorii powinien.

Co ciekawa, prawda jest taka, że chyba główną winowajcą niskiego teścia jest ... leptyna. Hormon sytości - informuje nas on o byciu nasyconym.

Na redukcji jest w chvj niski i wtedy ciało blokuje hormony reproduktywne. W jakimś badaniu po 4 dniach bardzo mocnej restrykcji kalorycznej sprawdzili facetom teścia i ten spadł o 40%! Co więcej, utrzymali im ten deficyt, ale zaczęli wstrzykiwać leptynę. Teść wy.yebał do góry Wg mnie mega ciekawe badanie pokazujące że to leptyna odpowiada za niskiego teścia.

Problem jest taki, że badanie na poziom leptyny kosztuje chyba z 400 zł, ale nie ma co chyba inwestować, bo to dla mnie jasne że na redu jest bardzo nisko ten hormon.

W każdym razie, może za 2-3 miechy wstawie wyniki z dwóch badań dla porównania:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie ma to jak zasypiać z bólem głowy!
A jeszcze lepiej-obudzic się z migreną!

k***a, ja j**ie. W nocy 6', w dzień 20! Zdrowa roznica temperatur, "trudno" zachorować

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Know that feel Grind. Ja dziś zemdlałem z bólu. I mimo tego, że nie pamiętam już jak to jest obudzić się, że Cię nic nie boli, ale takiego bólu jak dziś to nigdy nie czułem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
W końcu ktoś tam powiedział co miał na myśli hehe



Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Co to za avatar Grind?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
pilek
Co to za avatar Grind?


Wyskoczyło mi gdzies to zdjecie w googlach jak oglądałem dziary, to sobie użyłem. Okazuje się, że to jakiś zły boss z jakiejś gry komputerowej.
Ale obrazek na awatar mi się spodobał, wielki krzyz. Tylko oczy zrobiłem niebieskie jak moje.

Rachael jeszcze wróci, nie bój, ale chcę zatęsknić

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Aaa Ostatnio oglądam Nation Z i mnie się proszę ja Ciebie murzynka spodobałą co gra główną bohaterke. Teraz jest z jakimś czarnym typem i już mniej mnie kręci

apdejt - kopła go w dupe, jest luz


HALO EKIPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zmieniony przez - pilek w dniu 2019-05-15 14:35:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ej a wy na serio czujecie jakieś super samopoczucie więcej motywacji itp. jeśli jecie super zdrowo typu same produkty nieprzetworzone + pieczywo pełnoziarniste, unikanie za wszelką cenę cukrów prostych itp.

Po prostu jem normalnie unikam słodyczy, ale nie kombinuje tylko kupuje zwykły pszenno-zytni chleb, zwykly makaron, ziemniaki, czasem zamiast kurczaka zjem wieprzowinę czy wołowinę.

Czy może po prostu za krótko ja stosuję, żeby zobaczyć duże efekty?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium