SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4630792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dzisiaj baby są tak poj**ane, że nie wiadomo jak się Zachować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Jakby mnie jakaś kobieta tak mocno wkur@iła i zaczynała to chwytam i wypier@alam za drzwi i chuy problem z głowy, też jak jej wpier*olisz za mocno to pójdzie na pały i się rozpruje.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawie pół godziny temu odłączyli mi na chwilę respirator. Miało być na minutę, ale wytrzymałem az 4 minuty i... Ciężar w jaki czułem w klatce piersiowej jest o wiele mniejszy niż był. I mogę się sam lekko podnieść i od razu odpowiadać na pytania lekarza, wcześniej od razu przy najmniejszym ruchu łapałem zadyszke. Nadal muszę pamiętać o każdym wdechu i wydechu, że na przykład jak robię ruch - to wdech, ale świszczenie w klatce też się zmiejszyło. Zostają wąsy na całą dobę a jeśli chodzi o maskę bipap to się zobaczy. Teraz tylko się modlić, żeby chemia wystarczyła do zwalczania nieboraka w prawym płucu, tam jest go mniej niż było w lewym, ale jak się rozrośnie to to będzie koniec, przecież nie wytną mi drugiego płuca. Nadal boli mnie cały bok, ale jestem szczęśliwy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No i teraz przynajmniej dasz radę przetrzymać cięższą chemię i też pewnie mniejsza szansa na infekcję.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No na pewno, tylko martwię się że 1/3 prawego płuca juz zajeta, myślałem że mniej. No i w pęcherzu też lipa bo boli już praktycznie cały czas nawet z lekami. Ale jest lepiej tak czy siak. Jutro odłączamy maszyne na 10, nie wie czy tyle wytrzymam, ale sprobujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A w ogóle to mama wymyśliła dla mnie domowego chrupki cos a'la cheetosy. Robi je z mąki kukurydzianej, jajek, mleka i oleju lnianego. Piecze je i dodaje sypie przyprawy różne, papryke, trochę soli, pieprzu i jeszcze trze na to drobno ser i znów zapieka, zeby był taki fajny chrupiący i dzis mi to przyniesie. Bez żadnych wzmaczniaczy smaku i innych sztucznych syfów. Brat mowi, ze zaj**iste, smakują na cheetosy zupełnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Lubię chrupki kukurydziane i to bardziej niż czipsy. No i w sumie dobre są, bo kaloryczne, więc masa pójdzie w górę.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znaczy to i tak tylko jednorazowo bo ogólnie moje posiłki powinny mieć jak najwięcej witamin a tu aż tyle ich nie ma, ale w nagrodę że jestem taki dzielny, raz nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wole chipsy, ale sklepowe mają w sobie pełno syfu a w domu trudno zrobic tak, żeby smakowały jak ze sklepu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I strasznie żałuję, ze nie moge jesc nic pikantnego. Zawsze jak jadlem chipsy to brałem te najostrzejsze i jeszcze moczyłem je w sosie tabasco. Ehh podniebienie to ja mialem z betonu, mówię Wam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium