SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Steven_99
dzieki zabstyl, właśnie o taką stoczę bój na tygodniach


Może na święta uda się jakiegoś X'a kupić i będzie trochę czasu na pogranie. Pokosiłbym Reemem







Jakiego kihwa X'a? Only PS4!

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
rodzinne problemy, ale ty bez pracy i jak zabstyl słusznie wspomniał to jak nie o jakichś gównianych dragonach ballach i bocznych kopnięciach w kolano to opowiadasz o pizzy, zapiekankach, kebabach i wódzie i wódkowych tripach. Dla mnie to była żenada nawet jak miałem 18 lat, nawet jak w nos zaj**ałem to za swoje..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
@ pilek - poza tym, że są od czasu do czasu ataki nożowników... to jest też druga strona medalu. Np. ceny wynajmu mieszkania nie są takie, że za byle co płaci się 800zł+ media, tylko 400 eur za wszystko. Sprawy typu zasłużony urlop na Teneryfie to groszowe sprawy, patrząc na wysokość zarobków, nawet tych najmniejszych.. Czasem polski imigrant odłoży na taki wyjazd w 6 miesięcy, gdzie w PL odkładałby rok. Podejście ludzi do ludzi też jakoś takie przyjazne. Za dużo miałbym do napisania Ale można mieć wrażenie, że życie na większym luzie, jest hajs na iphony, wakacje i dobra samochody xD I dla przykładu z xbox one. W PL pielęgniarka musiałaby odłożyć na xboxa one czasami całą wypłatę. w DE niemiecka pielęgniarka po szkole wyższej kupi takiego nawet za 25% wypłaty, a nie za 75%. Ja osobiście widzę i czuję dużą różnicę. I fakt, że bardzo łatwo do kogoś zagadać i na spontanie wyjsć na bro a ludzie mają to gdzieś, skąd jestem i że nie mówię w ich języku. 18 latki mówią angielskim ze 3x płynniej niż polskie magisterki wielkie po zarządzaniu Ogólnie kraj ciekawy z potancjałem, co z resztą pokazuje od lat. Szkoda mi tylko, że politycy go ciągną od jakiegoś czasu w dół. Może AfD kiedyś dojdzie do władzy i ustawi to wszystko.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pracujesz jako pielęgniarka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
NIe kuhwa xD to byłprzykład xD


Zmieniony przez - Steven_99 w dniu 2016-09-22 20:35:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podmywasz dupy Ahmedom i Hansom byłym kapo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Ja jestem w PL i tutaj bedę. Czo to za trolling robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co o Niemcach piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Napisałem swoje odczucia po kilku tripach i researchach Chcoiaż tak teraz patrzę na ten tekst, to brzmi choćbym tam był. Ale tak nie jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4552 Napisanych postów 35820 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263273
nie spac

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium