SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
wbrew pozorom życie nie jest takie łatwe oczywiście kiedyś było pewnie jeszcze weselej , ale 3/4 osób musi się dobrze naszarpać nakombinować żeby jakoś to było
praca dom dzieci rodzinna szkoła kredyt itd. itp. i ta codzienność człowieka tak wykończy ja już chcę mieć święty spokój
jak ktoś np. 10 godzin 6 dni w tygodniu w zakładzie tyra za polską pensję i musi ogarnąć mieszkanie i rodzine a jeszcze w niedzielę po kościele zajrzeć do teściów
bo "tatuś" już starszawy i nie daję rady
to nie za bardzo mam czas i siłę na filozofowanie i roztrząsanie sprawdź "wyższych"
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
i cyk
obowiązkowe szczepienia w Austrii i lockdown w całym kraju

a u nas pan poseł z pis-u Bolesław Piecha już przebąkuje o lockdownie dla nie zaszczepionych , takie rozpoznanie walką
i jak ładnie argumentuje że poszczególne kraje i cała Unia Europejska wydała bardzo dużo pieniążków na te szczepionki więc trzeba się szczepić !

także przymusu nie będzie po prostu będzie taki lockdown dla wszystkich bez kwita że albo się człowiek zesra albo zaszczepi




Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 11/22/2021 2:57:12 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jaki ja jestem nieprzytomny po 4 h snu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
ja piertole.. chłop 52 lata gada z dzieciakami



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
pilek
ja piertole.. chłop 52 lata gada z dzieciakami






Dziadzio chyba obskoczy wp******, nie? To ten kozak z treningu?

Gangsta

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ja mam wrażenie że on aż taki głupi nie jest że to jest raczej kreacja , chociaż mogę się mylić

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No może i tak.
Ale wygląda mega głupio takie zachowanie.

Są inne sposoby się promować bez uchodzenie za d****a

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
ale na d****a jest najlatwiej - patrz Najman ustawiony do konca zycia
za 3 lata bedzie kolejnym z ekspertow w telewizjach sniadaniowych i nikt nie bedzie pamietal o rekordzie 2:100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No ale Najman, mimo że potrafi być łebski w kilku kwestiach, np zarabiania. Pewnie przez nos, to ogólnie jest takim przygłupem

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium