SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4663659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Przecież czarne pyty>białe to mit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tak sobie wmawiaj xD

Lynn, R. (2013). Rushton’s r–K life history theory of race differences in penis length and circumference examined in 113 populations. Personality and Individual Differences, 55, 261-266. doi:10.1016/j.paid.2012.02.016

Dla mnie to logiczne wręcz. W bardziej wyewoluowanych rasach peni.s przestał być cennym wabikiem - zaczął liczyć się spryt, inteligencja itp - to faktory, które wpływają na sukces w dzisiejszczej cywilizacji.

Nie ma co udawać, że nie ma różnić między rasami - bo są na wszystkich polach - i co lepsze - nie są to różnice duże, ale są.

Ba, można by się pokusiś o stwierdzenie że różnice nie są istotne statystycznie. Na bank jest duża przesada w postrzeganiu wielkości tych różnic.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2018-10-14 15:30:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Czarna z Kongo, z ktora sie spotykalem, powiedziala, ze mialem wiekszego od wiekszosci jej czarnych bylych. Zeby nie bylo,ze podpucha, to nie mnie to powiedziala a swojej przyjaciolce Ale potwierdza to co pisze Dremor, roznice sa, ale najwidoczniej nie tak znaczace

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Jaki humblebrag

Ale potwierdzam, moja była powiedziała, że mam większego nawet od Grinda, który ma większego niż większość czarnych, także coś w tym musi być.

Niemniej, nie chodzi przeciez o to, zeby znalezc najwieksza pałę na forum sfd i stwierdzic "NO JAK MAJA WIEKSZEGO, JAK MOJ MA 80cm?", tylko o to, ze SREDNIA dlugosci murzynskiego pindola jest wieksza niz białego/azjatyckiego. Takze nawet pomimo, ze w tym dziale zawyzamy z naszymi blisko polmetrowymi dzidami srednia, to jednak statystycznie czarni gora, przykro mi.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
gautan
Jaki humblebrag

Ale potwierdzam, moja była powiedziała, że mam większego nawet od Grinda, który ma większego niż większość czarnych, także coś w tym musi być.

Niemniej, nie chodzi przeciez o to, zeby znalezc najwieksza pałę na forum sfd i stwierdzic "NO JAK MAJA WIEKSZEGO, JAK MOJ MA 80cm?", tylko o to, ze SREDNIA dlugosci murzynskiego pindola jest wieksza niz białego/azjatyckiego. Takze nawet pomimo, ze w tym dziale zawyzamy z naszymi blisko polmetrowymi dzidami srednia, to jednak statystycznie czarni gora, przykro mi.


Gautan chlopie, kope lat! Wciaz mam w opisie Twoj pamietny tekst

Nie zaden humble brag bracie, moze Kongolisi maja najmniejsze z czarnych plemion, ja nie wnikam To, ze czarni wygrywaja wiem, nie ma co sie porownywac, bo przyjda kompleksy Moze miala 3 chlopakowi, I akurat dwoch mialo malego

Co u Ciebie



Zmieniony przez - grind w dniu 10/14/2018 8:58:09 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No Panowie wg statystyk to czarni mają pół cm większe na długość, a azjaci faktycznie mniejsze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
ale sobie temat znaleźliście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dremor
Tak sobie wmawiaj xD

Lynn, R. (2013). Rushton’s r–K life history theory of race differences in penis length and circumference examined in 113 populations. Personality and Individual Differences, 55, 261-266. doi:10.1016/j.paid.2012.02.016

Dla mnie to logiczne wręcz. W bardziej wyewoluowanych rasach peni.s przestał być cennym wabikiem - zaczął liczyć się spryt, inteligencja itp - to faktory, które wpływają na sukces w dzisiejszczej cywilizacji.

Nie ma co udawać, że nie ma różnić między rasami - bo są na wszystkich polach - i co lepsze - nie są to różnice duże, ale są.

Ba, można by się pokusiś o stwierdzenie że różnice nie są istotne statystycznie. Na bank jest duża przesada w postrzeganiu wielkości tych różnic.



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2018-10-14 15:30:27


Czyli ja mam być mniej rozwinięty, bo mam większego penisa od innych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
A nie jest tak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium