SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4664409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja tam wolę upały niż mrozy

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221422


nowy odc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super okazuje się, że mam teraz uczulenie na truskawki. A to moje ulubione owoce. Wcześniej nie miałem :/

A co u Was? Jak mija weekend? Ja miałem grać z rodzicami w gry ale czułem się tak słabo że tylko siedzieliśmy a ja sobie od czasu do czasu zasypiałem. A potem mi to uczulenie wyskoczyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ja zależy czy mam klimatyzację. Teraz jest super w robocie, bo klimatyzacja działa i jest elegancki, gorzej w akademiku, gdzie się ten blok nagrzewa i w dodatku od południowo-zachodniej to ciepło i to bardzo.

Co do weekendu to przyjechałem do rodziców i z ojcem rozkładaliśmy papę na takim dachu pod deskami, w chuy szybko się nagrzewała i cieżko było tego dotknąć po pewnym czasie, nawet na tym klęknąć było ciężko. Znam kilku kolesi, którzy robili przy dachach, przesrana robota, opaleni jakby z Południa przybyli, nie dość, że blacha nagrzana, to i często gniazda os i szerszeni spotykają.

Alergia skórna - dadzą maść i powinno przejść, też czasem mam.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221422
Ja jutro rano na ryby idę , już się naszykowalem
Ja cię podziwiam że ci się chce w te planszowki grac
Ja bym sobie na tel popykał w jakieś fajne RPG np


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Ja jestem fanem skrajności - upał oraz mróz. Także obecna aura bardzo mi odpowiada. W sumie nawet jak jest koło 0 to nie mam nic przeciwko, byleby nie padał deszcz. Deszczu w chvj nie lubię.

Agares - spanie w bloku to najgorsza rzecz, szczególnie jak pochodzisz ze wsi, gdzie praktycznie zawsze w nocy jest chłodno i masz ciszę. Teraz to spać w miescie z zamkniętym oknem się nie da, a co tu dużo mówić, okolica akademików do najcichcszych nie należy...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dali, już jest lepiej. Nadal swędzi, ale już znosnie. Staram się nie drapac bo już się podrapalem do krwi i przez to rzeczywiście swędzi jeszcze bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221422
Albo w FPS ,nie zdążyłem edytowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No i git Wysocki, no w akademikach różnie bywa, ale w sumie i tak zawsze śpię ze stoperami i nigdy nie miałem problemów z hałasem u sąsiadów zbytnio, w razie czego się poszło i git. Wędkarstwo jest spoko. Moja pierwsza złowiona ryba to okoń na spinning.

Co sądzicie o piciu kranówki, bo się zastanawiam czy się nie przerzucić czasem.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221422
A moja szczupak daaaawno temu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium