SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Nic szczególnego, jego baba wysyłała mi bardzo mocne sygnały zainteresowania, a ja je odwzajemniłem

No trafione w punkt z wyglądem króciak z bębnem taktycznym, on jeszcze nie wie, że ten pociąg odjedzie prędzej czy później niezależnie od tego czy będzie próbował odstraszać samców
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ciekawe musi być życie chada pod tym wzgledem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
nieeeee, nie możesz tak pisać, na pewno tu chodzi o charakter

reeee to jest zła kobieta, gdzieś tam na świecie są lepsze co bedą tkwić przy ulanym karle bo go kochają!!!1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
a on Ci wpyerdolem groził czy co? w necie czy na żywo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Podszedł wkvrwiony i powiedział, że to jego dziewczyna i tak zaczął mnie odpychać, a jego koledzy podbiegli go odciągnąć i zaczęli ze mną piątki zbijać i przepraszać za niego, bo to jego baba to mógł się wkvrwic
Chyba docenili moją dominację genetyczną nad nim
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ja bym mu szybkiego na dziure wypłacił zanim by koledzy dobiegli
ale szanuje opanowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dziwny ten chłop. Ja bym olał laskę i tak jak shooto piszesz w końcu tego chłopa rzuci prędzej czy później, bo z naturą nie wygra i nie da się tego ukryć.

Skinny fat to chyba jedna z gorszych sylwetek. Nie dość, że bebzon wyybany to jeszcze zero mięśni. Ziomek z zakładu się w ten sposób zapuścił. No, ale zero ruchu + jak robimy zakupy to zawsze kupuję słodycze i to sporo to nic dziwnego. Ostatnio chorował 1,5 tygodnia na anginę, bo kiepski tryb życia robi swoje. Jakby tak prześwietlić koszyk przeciętnego Polaka jak czasem obserwuje to słabo i niezbyt zdrowo to wygląda.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Apropo szybkiego na dziure to zacząłeś to ememej uprawiać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Miałem w życiu kilka sytuacji z beciakami, ci ludzie są pozbawieni szacunku do siebie to i baby ich tym bardziej nie szanują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
coś tam sie delikatnie zacząłem ruszać ale straszna nuda bo chłopaki tu na miejscu mają tragiczny parter więc w razie sparingów się zmuszam do stójki bo inaczej to bezsens
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium