SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4655303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221406
No właśnie dlatego ja staram się nie być "stronniczy" i byc obiektywny to tylko internet
Nie ma co się spinać i każdy ma prawo do swojego zdania , a forum dyskusyjne służy właśnie do dyskusji
Ale jak ktoś wyzywa to trzeba reagować i tyle
A forum dyskusyjne służy imo do dyskusji po prostu



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-12-14 23:53:22

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-12-15 00:00:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Ogólnie to chyba najmocniejsze są pociski odnoszące się bezpośrednio do tego co wiemy na temat danego forumowicza. Jakieś ogólne wyzywanie jeszcze nie jest takie mocne, ale odnoszenie się do czyichś wad, kompleksów, pewnych sfer życia, w których ma się problemy, albo do ważnych dla tej osoby wartości jest chyba dość mocnym pociskiem.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221406
Mnie to osobiście "wali" chlam browary , chodziłem do burdeli, można mnie nazywać "dziwkarzem" i "alkoholikiem " a ja mam to w dvpie
Browary pije , na dzivki nie chodzę obecnie (ale może jeszcze pójdę i to nie raz ) więc nie ma co się przejmowac. Coco jamboo i do przodu dobra spadam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Puara też rzadko kiedy widać a dobry chłopak z ciekawymi historiami

Prezenty na święta już kupione?


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2020-12-15 11:01:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
U mnie nie ma tradycji prezentów świątecznych. I bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
U mnie też nie ma prezentów, ostatnie to chyba były jak miałem z 10 lat? Bardziej na jakieś urodziny czy coś.

A ty co kupiłeś Sepko?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Niektórzy chyba zbyt poważnie traktują to, co się dzieje na forum. Mnie byłoby szkoda czasu i życia toczyć wojny na stronie i na siłę kogoś przekonywać do czegoś. Można spróbować raz czy dwa razy przedstawiając swoje argumenty i przekonania, ale jeśli kogoś nie przekonam, to szkoda zdrowia. Niestety niektórzy starają się na siłę z czego powstają kłótnie. Rozumiem jakieś małe sprzeczki, nawet wyzwiska w formie żartu, ale nie takie teksty jakie zaserwował nam tutaj kolega Zabstyl, który ostatnio potrafił się jedynie chwalić jaką to posiada formę niczym grecki bóg, ile dziewczyn wyruchał i jaka to religia chrześcijańska jest zła i należy ją obrażać. Trochę mnie też śmieszy takie usuwanie konta po otrzymaniu bana na kilka dni "Uuu skasował konto. KOZAK. Może wróci niczym feniks z popiołów" Już mam bić brawo?
4

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
No mnie też kilka rzeczy denerwowało, ale jakoś Zabstyl mnie nigdy bezpośrednio nie zaatakował to nie chciałem robić govnoburzy, ale dzień w dzień wklejanie mordy jakiegoś incela, która witała każdego o poranku albo jak jesteś nieidealny w wyglądzie to sznur i nikogo nie poznasz to było trochę demotywujące, wylewanie pomyj na chrześcijaństwo itd. Choć trzeba przyznać, że zmotywował mnie trochę do zrzucenia wagi. No, ale ogólnie to nie zaatakował mnie nigdy jakoś, czasem nawet doradził w paru kwestiach, odnośnie BJJ jak kiedyś jeszcze chodziłem na MMA czy innych rzeczach. Jedynie jakby ktoś coś osobistego rzucił no to wtedy zrobił bym wszystko, żeby taką osobę zniszczyć. No, ale też bym się źle czuł, bo zawsze trochę się obrywa rykoszetem.



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-12-15 12:06:27

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Z tego co zabstyl pisał to przez ostatnie lata dmuchał głównie materac. Chłopak w patologiczny sposób ukształtowany przez wykop.pl jednocześnie pozujący na kogoś kto ma wszystko w dupie itd. Nie lubił Różala, a miał z niego b. dużo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
U mnie są co roku jakieś prezenty, ale często jest to na zasadzie tzw. pospolitego ruszenia, czyli zebrania kasy od wszystkich domowników na jeden droższy prezent.
I często wychodzi się z założenia, żeby kupić komuś coś, na co sam niekoniecznie by się zdecydował (nie na tyle potrzebne, aby trzeba to było mieć, ale bardzo przydaje się w życiu i tylko ze względu na cenę ktoś danej rzeczy jeszcze nie posiada)
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium