SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
taa, sluchaj ich jak Ci mowia ze Hardy albo DiCaprio nie w ich typie, pogadac to sobie moga bo i tak nigdy sie do takiego nie zbliza
juz widze jak jakas polka zaropiała mówi do DiCaprio: "sorry boy nie jestes w moim typie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No to wiadoo, ale cz es coś takiego w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
poza tym bez przesady, są faceci, którzy w rzeczywistości są od nich przystojniejsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
pilek
Ciekawe czy chady też się różni różnym dupom podobają, czy lecą na chada i chxj


Na mnie na przykład kilka dziewczyn, które mi się podobały leciały na mnie, wykazywały inicjatywę, łasiły się itd., ale było też kilka które mnie olewały, więc ja też je olewałem, a obie te grupy były ładne, chociaż nie, jakieś grvbe też się łąsiły co się mi tak średnio podobały. No więc raczej nie każda leci na każdego. No taki DiCaprio to ma status w chooy. Jak laska jest z takim DiCaprio to jej poczucie wartości idzie w górę, więc wątpię czy dużo by mu odmówiło. Wiadomo, że nie każdy każdemu się tak mocno podoba, no ale jednak w większości dziewczyn chady się podobają. Jak wklejacie tu dvpy to na ogół większość mi się podoba, no ale są też totalnie nie w moim typie niektóre.


Heh zobaczcie se ten filmik to mi się podoba, teraz ta akcja z lodami jakichś youtuberów, co podobno dzieciaki za tym ganiają. A to po prostu ten sam lód tylko, że papier inny, a ludzie się o to biją jak poyebani, bo Koral zrobił je trudno dostępne. No, ale mają łeb do interesów.









Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-05-04 20:02:08

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-05-04 20:04:21
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No i to jest właśnie zagadka. Jak to jest właśnie. nawet żaba nie pomógł. Przynajmniej wiadomo, że nie jest gejem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
To akurat byłoby łatwe do sprawdzenia. Dać laskom zdjęcie kilkudziesięciu chłopów o różnym poziomie atrakcyjności i kazać określić od 1 do 10 czy im się podobają czy nie, a następnie wyciągnąć średnią i policzyć odchylenie standardowe i na podstawie odchylenia standardowego można byłoby wyciągnąć wnioski jak bardzo zróżnicowane jest to podobanie się różnych facetów przez różne laski. Nie wiem czy takie badania są musiałbyś poszukać Pilek.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-05-04 20:30:53

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No właśnie nie bardzo. Nawet Żaba poległ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
pilek
No tak, ale np. czy Dicaprio i nie wiem no.. Hardy podobają się babom z wtaki sam spobób czy jednak jeden jest w ypie jednej, a drugi w typie innej.

Ja od siebie powiem tak na szybko z aktorów to napewno Hardy ,DiCaprio , Statham , Adkins ,Stallone , Vin Diesel , Cristiano Ronaldo (to akurat piłkarz ) czy np Ale Pacino to Chady bezdyskusyjne i oni mogą mieć każdą , to że jakaś mówi że "nie w jej typie " to -
Z zawodników MMA Belfort, Arona , Rockhold , Mousasi , Hari , Rua a nawet Overeem,Arlovski , czy GSP to także Chady(To słyszałem)
Nawet Mamed jest Chadem ( i to słyszałem od wielu kobiet, tzn nie słyszałem dosłownie określenia "chad " ale ogólnie podoba się dziewczynom )
Poza tym ci wyżej wymienieni mają. Jedna wspólną cechę (są zarobieni i mają piniendze ) no i Soldic czy Erko Jun także Chady
Ale Paradoksalnie usłyszałem od niejednej dziewczyny ze Pudzian np jest "paskudny " i od kilku koleżanek usłyszałem takze że Fedor jest fajny chociaż jakby nie patrzeć To Fiedzia ma sympatyczniejsza aparycję niż Pudzi


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-05-04 22:37:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jestem pewny, że on jest pijany tutej



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium