SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4642554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Wcale nie, bo ja też tak mam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Na sen najlepsze jest piwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Yoshi87
Ja robię coś takiego, że jak nie mogę zasnąć, to układam sobie w myślach różnego rodzaju scenariusze z życia, wyobrażam sobie, że np. jadę autem do brata i pomagam mu w czymś, albo że jestem gdzieś w ładnym miejscu za granicą i zwiedzam, wybieram się na pływanie itp. Taki scenariusz snu na jawie. Może to być trochę dziwne, ale przy tym bardzo szybko potrafię zasnąć. Czasami nawet wyobrażam sobie jakieś bardziej hardcorowe akcje jak np. jakiś wypadek i swoją rekcję oraz akcję ratunkową jak komuś pomagam. Czasami jest tak, że wyobrażona historia jest na tyle długa, że kontynuuję ją w kolejnych dniach.

Porąbane co?


Nie, w sumie zaj**iscie ciekawe.
Jako. osoba cale.zycie borykajaca sie z problemami z zasypianiem na to nigdy nie wpadlem. Moze zadziala.
Wyprobuje!

A piwo.i inny alkoholizm przed snem na mnie nie dziala.


Zmieniony przez - grind w dniu 3/7/2019 9:13:02 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja akurat wypracowałem myślę, że pewne nawyki:
-po pierwsze chodzić spać i uwaga wstawać też! w regularnych godzinach, dzięki temu cykl melatoninowy nie zostaje zaburzony i najwyższe jej wydzielanie będzie właśnie wtedy, gdy idziemy spać;
-znaleźć wygodną pozycję i siedzieć w niej, a nie ciągle zmieniać;
-nie pić kofeiny;
uprawiać wysiłek fizyczny;
-jeśli chodzi o myślenie to najlepszy jest swobodny przepływ myśli, czyli jakieś myśli może przychodzą nam do głowy, ale nie skupiamy się na nich i jednocześnie nie staramy się "nie myśleć" na siłę, bo to wysiłek, a nie relaksacja. Jeśli jakaś myśl przepływa nam no to ok, przepływa, fajnie i nic więcej nie skupiamy się na niej nie odrzucamy jej po prostu przyszła;
-nie sprawdzać, która jest godzina i nie nakręcać się typu "o chuy już trzecia, a ja nie śpię" Ja mam na to wywalone czy się wyśpię czy nie, jak się nie wyśpię to trudno. Wielu ludzi się nie wysypia, choćby rodzice mający dzieciaki i jakoś żyją. Na luzie
-w necie są techniki oddychania typu wydłużony wydech itp. na mnie to w ogóle nie działa, oddychamy normalnie tak jak nam wygodnie.

Dzięki tym technikom nie mam problemu z zaśnięciem jak jestem sam i nikt mi nie przeszkadza.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój brat potrafi zasnąć w dwie minuty, właśnie dzięki ćwiczeniom oddechowym. Myślę, że na każdego co innego działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
@ grind 2 piwa to nie alkoholizm, to odpreza nawet lepiej niz papieros(ja takze kiedys palilem i lubilem to)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Codziennie dwa to alkoholizm, a przynajmniej jesli bez nich nie mozna sie obyc


Zmieniony przez - grind w dniu 3/7/2019 9:55:09 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No to jam jest alkoholik btw do wódki mam wstręt ale piwo jest super


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-03-07 21:56:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jezeli nie moglbys sie obyc bez nich przez kilka dni, to raczej tak

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja siłownia z akademika, nie jest zła no nie? Tylko trochę brakuje sprzętu i połowa nie działa, ale jak się samemu robi to jest całkiem w porządku i niczego specjalnie nie brakuje.














Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-07 22:07:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium