SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 piwa moga zaszkodzic?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 220 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1650
Cze
Czy 2 piwka wypite w dzien bez treningu moga zle wplynac na organizm? Czy zjedzenie bialka po piwku moze zapobiec jakims zlym przemianom?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
Arnold był stałym bywalecm piwiarni i mu to nie przeszkodiło w odnoszeniu sukcesów w klturystyce. Kilka piwek w weekend amatorowi nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poszukaj w wyszukiwarce już tyle razy było
raz na jakiś czas nie zaszkiodzi

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Niezbyt dobre rozwiązanie. W piwie po pierwsze masz alkohol, który miedzyinnymi scina białko, a po drugie jest w nim maltoza, najprostszy cukier
1

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Niezbyt dobre rozwiązanie. W piwie po pierwsze masz alkohol, który miedzyinnymi scina białko, a po drugie jest w nim maltoza, najprostszy cukier

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 220 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1650
ok thx za wyczerpujace odpowiedzi ,hehz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
raz na jakis czas nie zaszkodzi. Ilosci alkoholu w 2 piwach sa tak sladowe ze praktycznie pomijalne. Jednak jesli nie chcesz zlapac brucha to bardzo istotne jest zeby przy tym piwie nie jesc nic tlustego czy innych takich przekase - paluszki, orzeszki slone, kielbasy - to wszytsko moze sie szybciej odlozyc. No i jakkolwiek 2 piwa to nie tragedia, tak jesli to beda 2 co drugi dzien to moze troche gorzej to wygladac... Poza tym ja zawsze powtarzam - jesli masz pic zeby sie napic a nie upic - to lepiej nie pic wcale
1

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
dwa piwa to 50ml alkoholu etylowego wiec takie sladowe ilosci to nie sa, do tego piwo jest moczopedne, wiec wypij pozniej tez sporo wody i bedzie ok, jakies witaminy tez nie zaszkodza

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 220 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1650
oka thx chlopaki, sogi dla was.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
liczac to moze, ale ja mowilem o sobie ja przynajmniej nie odczuwam takich ilosci

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
eee tam dwa piwka maja zaszkodzic. Bez przesady nawet pomoga bo przeczyszcza ci nereczki. Ja tam np. wczoraj bylem na pianie w dyskotece i wypilem tam 6 piwek, 3x kamikadze, jedna vitaminke na poprawe witalnosci srodek na kaca ten nowy 2 kc ( nawet wam powiem ze dziala, zadna rewelacja ale kac jakby mniej tyrajacy ) No i ogolnie zyje, nie umarlem od tego. Nic zlego sie nie stalo. Tez jestem zdania ze jak pic to po to zeby sie napier... ostro. Ogolnie robie sobie takie wypady raz na miecha zeby sie nie przetyrac dieta, trenigami i taka monotonia dnia codziennego. Ale tak wogle to po co ja wam to pisze... Sorry juz nie bede, tak jakos mi sie zebralo na zwierzenia

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5282
ja wczoraj wypiłem 3 piwka i żyje, nie przesadzajcie , wszystko jest dobre ale z umiarem

..........

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krotka historia i 3 pytania

Następny temat

dieta.

WHEY premium