SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy białko może zaszkodzić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58
Własnie... Mam 16 lat (od przedwczoraj :P) Ćwicze już jakiś czas, ale mam ochote sprobowac jakichs suplementów. Najbliższe wydaje mi sie białko, tylko mam jakieś wewnętrzne obawy przed braniem "czegokolwiek". Mój kuzyn pakował, ale chyba metanabol, nie mam pojęcia - zrobił mu sie z tego mięśniak Wiec czy od białka może stać sie ze mną coś niedobrego? ;) No i ile tego walić i jak długo, tzn. po jakim czasie sa wogole efekty? Mam oczywiscie na mysli jakies dobre białko a nie "odpady z mleczarni" :P Może doradzicie, jakie? Jakies ze sklepu sfd? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

Może kiedys będe miał się czym pochwalić... ;P
>JAWA TS 350; Romet Kadet M750<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
to masz dokladnie jak ja tez nie mam takiej rozpiski, bo stwierdzilem ze nie jestem w stanie sie jej utrzymac... po prostu staram sie jesc o wyznaczonej porze i okreslone rzeczy i jakos leci

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jedz poprostu pełnowartościowe produkty takie jak mieso sery i białko dostarczysz a jak chcesz suple to nie ten dział

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
Niop dokladnie suple to dzial dalej :) ale mysle ze jakas dietka to dobry pomysl mozesz ja po prostu uzupelnic bialkiem .... i polecam sklepuik sfd

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
sadzac po twoim pytaniu (bez urazy) jestes zielony w tym temacie i najlepiej by bylo gdybys zaczal od diety i jedzenia odpowiednich ilosci i jakosci jedzenia a dopiero jak pociagniesz w ten sposob pol roku/rok to zacznij myslec o suplach...
suple jako takie ci nie zaszkodza, bo gdyby szkodzily to by nie byly suplami tylko kosami ale najpierw nabierz troche nawykow zywoieniowych a pozniej dopiero, jak pojmiesz o co biega zacznij sie bawic w suple - taka moja rada... a i jeszcze jedno: jak jestes chudy i masz problemy z nabieraniem masy to zamiast bialka kup se gainera wiekszy pozytek

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58
Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Zaczne od diety. Siwex - jestem zielony, to fakt ;) Ale... Każdy keidys od czegos zaczynal... Dzięki chłopaki, wiedziałem, że można na Was liczyc ;) Pozdrawiam.

Może kiedys będe miał się czym pochwalić... ;P
>JAWA TS 350; Romet Kadet M750<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
wiadomo ze kazdy zaczynal, ja jak tu przychodzilem tez nie wiedzialem prawie nic (nie zebym teraz wiedzial)
dlatego wlasnie napisalem ci (zreszta nie tylko ja) ze najwazniejsza w tym sporcie jest dieta i trzeba sobie to uswiadomic na samym poczatku. Nie wazne czy myslisz o koksach, suplach czy zwyklym cwiczeniu, wszytsko wychodzi od diety i treningu. Przy czym kiedys (bodajze coleman) powiedzial ze dieta to 70% sukcesu a trening 30%... to mowi samo za siebie...

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
na poziomie na jakim jest coleman dieta to 30%, trening 20%...



...a pozostale 50% to koksy

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
1. nie jestem pewien czy to akurat on powiedzial
2. nie zmienia to faktu ze zarcie i tak jest wazniejsze od treningu

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
no ja sie mohge zgodzicna odwrot...... 70 % TRENING 30 % dietka...

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
twoja sprawa... zaznaczam tylko ze to nie ja to powiedzialem tylko jeden z mistrzow kulturystyki, wiec nie musisz w to wierzyc...

powrót do żywienia po latach przerwy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

Paluszki krabowe

WHEY premium