W obecnych czasach cukier dominuje praktycznie w każdym produkcie. Z tego też względu tak bardzo widoczny jest wśród społeczeństwa wzrost występowania chorób cywilizacyjnych, takich jak: insulinooporność, cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, wzrost ryzyka zawału serca czy dolegliwości od strony układu trawiennego.

Wraz z otyłością podupada nasze zdrowie, samopoczucie, sprawność fizyczna i wygląd sylwetki. Bez wątpienia nie wpływa to pozytywnie na nas samych i utrudnia funkcjonowanie w każdym aspekcie życia.

Z tego też względu tak bardzo ważna jest rola diety i aktywności fizycznej w naszym życiu. Jak szacują badania naukowe, to właśnie dieta wpływa za sporą część powstałych chorób i zdecydowanie jesteśmy w stanie wspomóc nasz organizm pod tym kątem, jak również wyglądać i czuć się lepiej. W zasadzie wystarczy zmienić podstawowe nawyki żywieniowe, aby chociaż w podstawowym stopniu wpłynąć na nasz organizm od strony zdrowotnej i estetycznej.

W sytuacji takiej warto bazować na jak najmniej przetworzonych źródłach, takich jak:

 • mięsa, ryby, jaja, nabiał,
 • ryże, kasze, makarony, ziemniaki, płatki zbożowe,
 • oleje, orzechy, nasiona, masła orzechowe, ryby, tłuste mięsa, jaja,
 • warzywa, owoce.

Większość osób, szczególnie kobiet, zapyta w takiej sytuacji: „co ze słodyczami, przekąskami, słodkimi napojami i słodzonymi dodatkami do posiłków?” W przypadku części osób chcących odżywiać się zdrowo i mieć estetyczną sylwetkę można mieć wątpliwość, jak żyć w takiej sytuacji? Bez słodkiego wydaje się to niemożliwe. Z tego też względu zaobserwować można sytuacje, w których znaczna część osób zaczynających swoją przygodę z redukcją tkanki tłuszczowej, po kilku tygodniach nie jest w stanie utrzymać reżimu dietetycznego i rzuca się na różnego rodzaju słodkości, niwecząc w ten sposób możliwość uzyskania efektów.

Czy jest w takiej sytuacji jakieś rozwiązanie, które pozwoli zaspokoić naszą ochotę na słodkie? Zdecydowanie tak. Firma SFD Nutrition pomyślała o gustach w zasadzie każdego z nas, wypuszczając na rynek bezkaloryczne sosy o słodkim smaku, które w bardzo ciekawy sposób mogą urozmaicić naszą dietę i zaspokoić ochotę na słodkości.

sosy

Właściwości SFD Dziko Słodki Sos

 • produkt zawiera aż 500 g pysznego sosu w niskiej cenie
 • dostępną mamy sporą gamę nowych smaków, wśród których wyróżnić możemy: Choco Almond, Cream Toffee, Cream Brulee, Pina Colada, Salted Caramel, Sweet Coffee,
 • bardzo dobre wartości odżywcze pozwalające śmiało dodawać sosy do różnych posiłków. Praktycznie 0 g cukrów i tłuszczów w porcji sosu,
 • sos ma wręcz doskonałą konsystencję, która powinna odpowiadać każdemu,
 • bardzo aromatyczny zapach znacznie zwiększa smakowitość posiłków.

Zastosowanie SFD Dziko Słodki Sos

 • dla każdego, kto dba o swoją sylwetkę i zdrowie,
 • idealny w sytuacji, gdy chcemy zaspokoić ochotę na słodkie,
 • świetnie sprawdza się praktycznie do każdego posiłku od omletów poczynając poprzez koktajle, aż do różnego rodzaju fit deserów.

Dawkowanie SFD Dziko Słodki Sos

Dawkowanie sosów uzależnione jest od naszych preferencji. W zasadzie dodawać możemy go w każdej ilości, która przyniesie nam przyjemność i poprawi smak naszych posiłków. Z reguły jednak wystarczy polać omleta lub deser niewielką ilością sosu, aby zmienić znacznie jego walory smakowe przy jednoczesnym uniknięciu dostarczenia cukrów prostych. Producent deklaruje porcje 5 ml. W takiej sytuacji w opakowaniu mamy aż 100 porcji.

sosy sfd

Z czym łączyć SFD Dziko Słodki Sos?

Produkt łączyć można z innymi fit dodatkami do naszych posiłków, które nadadzą im nie tylko pysznego smaku, ale również waloru odżywczego.

Wyjątkowo ciekawie będzie się komponował z:

Podsumowanie

Sosy bezkaloryczne są bez wątpienia ciekawym dodatkiem do naszej diety. Szczególnie w obecnych czasach, gdy z każdej strony atakowani jesteśmy produktami z ogromną ilością cukrów prostych, a nasze dzieci narzucane mają reklamy różnego rodzaju słodyczy, jako zdrowych i pożywnych. Warto przemyśleć nasze odżywianie i zastąpić cukry proste na tyle, na ile jesteśmy w stanie.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)