SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4632361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Co masz teraz do zrobienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
W sensie od tego jak się zacznie rok akademicki - dojdzie chodzenia na zajęcia (choć ja tam teraz mam zajęć bardzo mało), jakieś ćwiczenia ze studentami, pewnie trzeba będzie instrukcję opracowywać. W dodatku mój zakład organizuje szkołę zimową i pewnie też będę coś tam prowadził. + to co do tej pory czyli praca w zakładzie - dalsze badania


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 9/23/2019 6:09:33 PM

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Agares a że tak zapytam, u was w akademiku często słychać w nocy bzykanko ludzi? bo ja mam tu taką parę za ścianą co codziennie się grzeją od 2-4 w nocy, laska się wydziera jak by ją skórowali a na końcu biegnie k***a sprintem do kibla i sika, to tak słychać jak by byli metr ode mnie, uroki bloków. Wkrvia mnie to wyjątkowo bo mnie budzą i nie da się zasnąć.


Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2019-09-23 18:30:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
W tym co teraz jest może być jak jestem w zatyczkach to nie słyszę rozmowy. Zależy, np. są chvjowe akademiki. Raz mieszkałem w akademiku, który był od kuchni oddzielony ścianą cegły o grubości jej cieńszego boku, czyli +/- 15 cm (bo jeszcze tynk i farba), więc słyszałem bez problemu jak ktoś smażył np. frytki, o rozmowie nie wspominając. Mieszkałem też w akademikach, gdzie przekształcali jeden pokój w dwa i dawali pomiędzy nimi jakąś bieda ścianę. Jednak na ogół było ok. Jeszcze dodam, że w akademiku wcześniej jak o północy nie ma sensu iść spać, bo ludzie wracają/idą gdzieś, niektórzy to o 23.30 zaczynają kolację robić. Jednak potem może być, a w razie czego się uciszy paru kolesi.

Ja od praktycznie początku mieszkania w akademiku stosuje zatyczki woskowe. Woskowe wytłumiają dźwięki o 30 decybeli przy głośnych dźwiękach do 25 przy umiarkowanych. Zwykłą rozmowę słyszysz jak cichą rozmowę, a głośną rozmowę jak zwykłą, szeptów nie słyszysz.

Przestaw łóżko od ściany graniczącej z mieszkaniem tamtej pary, może trochę pomoże.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 9/23/2019 6:54:36 PM

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Nie bardzo ponieważ mam łóżko przy ścianie, obok w pokoju dzielącym z moim śpi ich syn, oni są w kolejnym największym, to co oni wyprawiają przechodzi przez pokój ich syna, i ja to słyszę tak że się budzę, laska się po prostu wydziera(mieszkają w klatce obok). Zatyczki to super sprawa jednak problem jest wstać rano do pracy gdy budzika nie słyszysz. Czasami się zastanawiam czy to jest moralnie dobre, że matka z ojcem wyprawiają takie rzeczy gdzie w pokoju obok śpi ich syn (12 lat) a kolejnym pokoju 5 letnie dziewczynka.


Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2019-09-23 18:59:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
U mnie współlakator gził się ze swoją panną zawsze w nocy. Wszystko zaczynało się o 24:00 i kończyło 15 s potem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Właśnie Agares, jak sobie radzisz że wstawaniem. Z zatyczkami. Przecież trzeba iść do szkoły, pracy, co z budzikiem?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Stosuje zatyczki od 6 lat - jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się nie obudzić na dźwięk budzika (budzik średnio nastawiam 3-4 razy w tygodniu, czyli na 1100 przypadków budzik obudził mnie 1100 razy. Jak ustawisz głośno budzik to na luzie się obudzisz.

Kurfa ten ich syn ma mocny sen.

Współczuję takich sąsiadów. Wiem jak to mieć zyebane sąsiedztwo. W akademikach pomieszkiwałem. Moi rodzice mają sąsiadów konfidentów, lekko nie ma.

To, że się nie obudzisz przy zatyczkach to jeden wielki MIT.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja po prostu nigdy nie sprawdzałem z racji tych obaw.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Ten ich syn nie śpi, wczoraj słyszałem że nie spał w trakcie stukania swoich rodziców, chodził po pokoju, okno zamknął
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium