SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4624715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ciekawe co Dremor jako absolwent psychologii miałby na ten temat do powiedzenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
joł ziomeczki
jak tam poranek wszystko si ?
alles klar ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Średnio ale mogłoby być gorzej
A jak u Ciebie, все хорошо?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
ale się wczoraj wk***iłem. Pojechałem na sale gdzie robię wesele, a tam brud, wszystko porozpp*****lane drzwi, w kiblach połamane deski klozetowe. Człowiek po sparingach, głodny jeszcze takie rzeczy widzi to, aż krew zalewa. Nie wiem co oni wymyślą ale muszą mi ogarnąć to. Bo to wstyd wpuścić gości. Aby nasrać na środku do tego wszystkiego.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
To lipa w chvj, Ty tam nie byłeś wcześniej tego oglądać? Czy szybciej wszystko grało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A ile jeszcze czasu zostało do wesela, pamiętam że pisałeś, ale nie pamiętam kiedy. Oby posprzątali, w końcu pewnie płaciłeś za ten wynajem sali itp.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
shooto
Ciekawe co Dremor jako absolwent psychologii miałby na ten temat do powiedzenia


Jak najbardziej to jeden z najbardziej legitnych nurtów. Ciężka jest ta metoda, bo automatyczne myśli potrafią być bardzo upierdliwe, ale nic ma za darmo - tutaj też, po prostu trzeba ciężko pracować nad tym;)

A i bardzo proszę nie oceniać mnie na podstawie studiów Do większości przemyśleń psychologicznych doszedłem sam - studia dały czasami jakąś tam perspektywę, ale koniec końców może być ktoś kto skończył psychologię i chvja wie o tym i ktoś kto duża sam rozkminiał i czytał i jest na zayebistym poziomie.

To patrzenie na wykształcenie to zmora naszych czasów imo


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2020-06-04 10:30:00
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie , masz rację Dremor ja na przykład nie mam żadnego wykształcenia
za to jestem na kiepskim poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja z kolei wyższe a i tak tłuk pancerny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
kobita była to było ogarnięte wszystko. 4 lipca

vivere militare est

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium