SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Jedyny dobry motyw z siadaniem na dupe jest wtedy gdy robi to ktos po to żeby skręcić się po nogę.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Albo jak się jest Kronem Gracie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trojkat nogami wtedy byl.
Nie ma co demonizowac bo dobre wwkoczenie do gardy, polowki czy po noge jest git. Ale te berimbola, pajaki czy tornada to faktycznie gowno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Nie próbował slamować? Szkoda, że sportowe bjj jest jakie jest. Szkoda, że nie przykuwa się więcej uwagi do obaleń, a z gard tylko podstawowe. Niestety, większość ćwiczących bjj to totalni ignoranci, którzy wolą trenować rzeczy bezużyteczne w realnej walce. To bjj, które pokazała rodzina Gracie było zupełnie inne. Umiejętność obaleń to podstawa. Jeżeli nie umiesz sprowadzić walki do parteru, to nawet jak masz czarny pas, nic nie zdziałasz z dobrym stójkowiczem. Do tego podstawy, przechodzenie gardy, kontrola z góry, garda zamknięta, półówka i motyla, wpinanie się za plecy i znajomość leglocków. Takie bjj jest skuteczne. Ja wzoruję się na zawodnikach takich jak Rodolfo Viera, Andre Galvao, Marcus Almeida, czy Xande Ribero

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Pietrosiek253
Nie próbował slamować? Szkoda, że sportowe bjj jest jakie jest. Szkoda, że nie przykuwa się więcej uwagi do obaleń, a z gard tylko podstawowe. Niestety, większość ćwiczących bjj to totalni ignoranci, którzy wolą trenować rzeczy bezużyteczne w realnej walce. To bjj, które pokazała rodzina Gracie było zupełnie inne. Umiejętność obaleń to podstawa. Jeżeli nie umiesz sprowadzić walki do parteru, to nawet jak masz czarny pas, nic nie zdziałasz z dobrym stójkowiczem. Do tego podstawy, przechodzenie gardy, kontrola z góry, garda zamknięta, półówka i motyla, wpinanie się za plecy i znajomość leglocków. Takie bjj jest skuteczne. Ja wzoruję się na zawodnikach takich jak Rodolfo Viera, Andre Galvao, Marcus Almeida, czy Xande Ribero


pewnie nie próbował, bo przestraszył się samego duszenia - tak się zachowują właśnie kozacy z dyskotek czy tam street frajerzy. Przychodzi co do czego, dostaje duszenie i psychicznie siada.
gdyby trafił na innego parterowca możliwe, że i by go rozbił o beton.
Ja często robię tak, że oczywiście slamować nie można na sparingu, ale wynieść w górę, nabiec się na siatkę - to żaden slam. A jak się trenuje anty-jiu-jitsu wsparte zapasami to trzeba sobie jakoś radzić. Niektórzy za bardzo się zatracają w technice, różnej skomplikowanej. A na ulicy - pełna zgoda, nikt nie będzie siadał na tyłek, szybkie wejście w pas i obalenie, potem jakiś chwyt transportowy by nie uszkodzić nikogo a jedynie osłabić/zmęczyć tym klinczem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Typ był zapasnikiem i nie slamowal, probowal garde jedna reka rozpiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
.


Zmieniony przez - tey w dniu 2017-05-14 04:20:06

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


fajna nuta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Wszedłem na swój profil sfd i tam pacze na cytata "żeby mieć dużego bicka, musisz trenować bicka" czy jakoś tak. A powiedział tak (według sfd) Muhammad Ali. LOL

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium