SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4664563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jacob2904
Powiedzieliby "kawał dobrej roboty". Przesadzasz Bane z tą komiksową nienaruszalnością. Nic by w kinach zbytnio nie kręcili na podstawie komiksów.


Nie sądzę.

Tzn film na pewno jest dobry jak każdy film z Phoenixem i obejrzę.

Natomiast to NIE JEST JOKER.

Albo niech przenoszą komiksy na ekran wiernie, albo niech spierdlaja.
Skoro są w stanie wymyślać nowe historię to są w stanie oryginalne pokazać.

Profanują dla mnie w ch**
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221422
Dokładnie tak ,Joker(jako postać ma już 80 lat) a tu ktoś się "ślizga" na tym i wymyśla mu zupełnie inna historię
Btw nie mówię że film jest słaby , ale j.w. To nie Joker
Ja np wychowałem na komiksach z tą postacią od dzieciaka , dlatego mnie to trochę irytuje


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-10-16 22:12:20
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie najbardziej irytują w ogóle takie najmniejsze, najłatwiejsze do załatwienia szczegóły.
Jak np kolor włosów lub oczu. W obecnych czasach zmiana koloru tak żeby wyglądało naturalnie nie problem, soczewki kontaktowe, kuźnię mówię o grafice komputerowej, a tu kapitan Ameryka, niebieskooki blondyn jest grany przez aktora z brązowymi kudlami.

Mały detal, ale właśnie dlatego mnie bardzo wk***ia, bo jest łatwy do ogarnięcia. Nawet tego się ch**om nie chce zrobić.

Tak jak serial Punisher. Bernthal świetny aktor, naprawdę uwielbiam go, ale za niski za chudy na Castlea.
Najbliższy wyglądem był Ray Stevenson. Czyli się da jak się chce, ale widocznie komuś się nie chce

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
I tak Joker to mocne 10/10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221422
No dokładnie tak ,kolejny przykład to Venom, Hardy jest zayebistym aktorem, ale to nie jest Eddie Brock ,tutaj Lesnar by pasował
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Lesnar wizualnie by był IDEALNY.
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221422
Lesnar byłby tam idealny
A imo w niektórych filmach całkiem dobrze dobrali aktorów
Ferrigno jako Hulk ok
Schwarzenegger jako Conan także
Lungren jako Castle także nie było tak najgorzej
W xmenach
McKellen Jako Magneto ok
Stewart jako Xavier także

Jackman jako Wolverine takze(chociaż ja tu bym chętniej widział Slya Stallone)
Hale Berry jako Storm -imo ok
Jansenn jako Jean Grey ok
Ale Hardy to ni cholery do Venoma nie pasowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Z Loganem to ja mam taki problem, że Hackman jest w ch** za wysoki i smukły. Wolverine to był niski taboret i koks do tego, co świetnie kontrastowało z jego zwinnością i szybkością.

Tak jak mówisz w XMen kilku aktorów świetnie dobrano do ról. Niesty nowsze filmy MCU i DC to w kwestii doboru aktorem czy historyjek lipy

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
k***a j**ana autokorekta, dałem do telefonu język polski że względu na znaki, a z tą polską autokorekta pisze gorzej niż z angielskiej klawiatury

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium