SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4664559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
To widzę, że ich syn nie ma lekko. Pewnie rodzice i tak mają to gdzieś, że go budzą.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
W ogóle jak się kłóci z ojcem to wali do niego tekstami "Weź to zostaw człowieku, nie ruszaj mi tego" "Weź wyjdź mi stąd" on się do niego odzywa jak do swojego kolegi. Matka siedzi na 500+ taka typowa sucz do rvchania, nie jednemu gimbusowi by fjut wystrzelił w gaciach na jej widok. Dziwna rodzina, jak bym się tak do starego kiedyś odezwał to chyba by mnie zaj**ał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No niestety tak to jest z patusami.

Myślałeś qw3rty o izolacji akustycznej tej ściany. Wełna mineralna + płyty gipsowe? Tylko musiałbyś się liczyć z tym, że pewnie z 15 cm by ci zabrało szerokości/długości pokoju.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Kurde to by była piękna sprawa, że ja o tym wcześniej nie pomyslałem, musze o tym dzisiaj poczytać. Ale aż 15 cm? kurła to sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Niegocin
ja aktualnie nie przejmuje się białkiem jem tyle ile uważam. Zależy mi bardziej na węglach, żebym miał paliwo na trening. Jeżeli chodzi o mase to trzeba się skupić na węglach. Podaż białka jest ważniejsza w okresie redukowania wagi. Zazwyczaj wtedy obcina się węgle i dorzuca białko. Co do supli to warto wrzucić kreatyne, beta alanine i cytruline. No i oczywiście nie zapominajmy o witaminach i minerałach.


Dokładnie.
Ludzie myślą że urosną od białka. Zbić białko zwiększyć węgle i się okaże że nagle się da

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Nie wiem czy dokładnie 15 cm może mniej, ale wełna szklana to tak nie wiem pewnie z 8 cm grubości + jakieś tam płyty gipsowe i coś jeszcze.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jak wygląda ta Twoja sąsiadka? Opisz albo daj zdjęcie poglądowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175


"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Zachorowałem Panowie... Przeziębiony chyba jestem albo jakiś wajrus. Podobno wszyscy teraz chorują, u Was też tka jest?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
k***a j**al bym to dupsko aż do zawału
1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium