SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ale jaja... ile to czasu minęło

Mówię Wam jaka dupa mi przynosi pizze, no masakra... Dupa taka wielka i uda, że szok i ładna blondyneczka. Niestety ma obrączkę...
Chędożył bym ją jak Jagiełło krzyżaków pod Grunwaldem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co waszym zdaniem jest lepsze: zatwardzenie czy rozwolnienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
Antos098
Puar
Sorry za skupianie się na sprawach technicznych a nie na meritum sprawy, ale siekiera/topór to potężna rzecz... były przypadki zabicia tygrysów czy niedźwiedzi przez pojedynczych ludzi z siekierami


no dostał toporkiem takim, obuchem przez środek głowy, śpiączka i wykluczenie jakiegokolwiek sportu już na całe życie
prawie został warzywem
tak, głupio robił zdecydowanie, a wydawał się ułożonym gościem



A ten gosc który sie postawil i obronil(ten syn ) dostal jakis wyrok?
Imo ten czlowiek sie po prostu bronil


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-12-13 22:09:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
bane158
Antos098
Puar
Sorry za skupianie się na sprawach technicznych a nie na meritum sprawy, ale siekiera/topór to potężna rzecz... były przypadki zabicia tygrysów czy niedźwiedzi przez pojedynczych ludzi z siekierami


no dostał toporkiem takim, obuchem przez środek głowy, śpiączka i wykluczenie jakiegokolwiek sportu już na całe życie
prawie został warzywem
tak, głupio robił zdecydowanie, a wydawał się ułożonym gościem



A ten gosc który sie postawil i obronil(ten syn ) dostal jakis wyrok?
Imo ten czlowiek sie po prostu bronil



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-12-13 22:09:57


Nie,
bo mimo, że pouciekali Ci jego koledzy to nikt pary z gęby nie puścił
I dobrze
bo by dostali grubo za swoje machloje, sam "poszkodowany" co dostał w łeb i się ocknął też oficjalnie nic nie złożył
czasem to mi się wydaje, że niektórym od tych walk tak odbija, od obitego łba, włącza się jakaś nieśmiertelność czy jak to nazwać...
a można się nadziać...ojjj można....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
Mozna mozna , ja tam nie znam sprawy ale z tego co pisales to mam respect dla tego syna, trzeba miec wielkie jaja aby sie tak "postawic" , chlopak sie bronil i pewnie byl zdesperowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grind
Yoshi87
Ale Wam zaraz walnę bana za 1000 stron spamu Żartuję No to teraz lecimy do 2000 co?


Lecimy!


Nie Spać Zwiedzać Zap*****lać !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
pilek
Ale jaja... ile to czasu minęło

Mówię Wam jaka dupa mi przynosi pizze, no masakra... Dupa taka wielka i uda, że szok i ładna blondyneczka. Niestety ma obrączkę...
Chędożył bym ją jak Jagiełło krzyżaków pod Grunwaldem...


Jest taka fajna Albanka u mnie w miejscu gdzie pracuje, malutka czarne wloski, buzia ladna, dupa i uda ze szok. Tu z kolei problem,ze ja zajety, bo ona bardzo zainteresowania

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Agares25
Co waszym zdaniem jest lepsze: zatwardzenie czy rozwolnienie?


Rozwolnienie wole.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Powiem Wam, że do walki trzeba mieć instynkt i żadne umiejętności tego nie są w stanie zastąpić
mam u siebie w grupie chłopaczków co mają ten instynkt, w sensie jest coś z zapasów wykończonym czymś brudnym np atak na tchawicę albo oczodoły - śmiem twierdzić, że wychodzi im to lepiej niż czysto sportowe techniki - nawet te najprostsze... od razu się rzucają do szyji czy innych punktów witalnych, a inni z kolei muszą mieć instrukcję krok po kroku, analizują dużo itp
to tak jak w boksie : ktoś może być mistrzem na tarczy, a w sparingu biją go jakieś mameje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Panowie, prosba dla tych ktorzy posluguja sie jezykiem angielskim.
Jesli macie chwilke moglibyscie pomoc wypelniajac ta krotka ankiete? 14 pytan, czesc projektu na studiach mojej kobiety. Potrzeba jej 100 osob. Z gory dzieki

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSckRDzg9SXLsrcnjVX0NCQM-x_u9LpbvfOFhWAiE8TpD48nrg/viewform?usp=sf_link


Zmieniony przez - grind w dniu 12/13/2018 10:54:43 PM

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium