SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
albo od braku nikotyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
seksujesz tyle samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ano nie bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jeśli odstawiłem fajki to też możliwe że masz objawy odwykowe

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Może po prostu brak seksualistycznego realizowania się ma wpływ. Niestety, ale brak seksu działa bardzo źle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
na szczescie juz puscila prawie ta slynna nerwowosc
nie wiedzialem ze mozna byc tak poirytowanym, wkurviala mnie nawet baba od kursu programowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
A to też miałem ostatnio... Też puściło mocno. Bardzo ciekawe. Muszę przejrzeć jakieś filmy z żółtymi napisami czy tutaj nie testowali jakiegoś 5g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A ja mam ostatnio wprost przeciwnie. Zapyerdalam jak poyebany. Może spróbuj Zabstyl znaleźć zajęcie, które cię zmotywuje. Ja teraz kombinuje nad właśnie tym modelowaniem albo praca na zlecenie albo praca zdalna. Jakoś jak ma się cel to jest łatwiej, może odnajdziesz też swój kolego.

Ostatnio wkładałem barwnik zeaksantynę do błony galaktolipidowej i dość sprawnie mi to poszło i barwnik wszedł, ja go ostro włożyłem, ale niektóre się nie do końca włożyły, ale po 100 ns już się włożyły w większości całkowicie.

Tu filmik, który zrobiłem.




Ja to ogólnie życia poza pracą zbytnio nie mam, bo kurde modelowanie mnie nawet interesuje, a i perspektywa trzepania hajsu mnie motywuje dodatkowo, ale kurde chodziłem na różne sporty i mi się w sumie znudziły.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Żaba, a nie wystrzelałes się trochę na programowaniu? nie przepaliłes się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jak hormony tarczycy itp wszystkie dobre, to może to banalne ale dążenie do osiągania swoich celów poprawia nastrój
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium