SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Prawda, ja się wyj**ałem we wrotkach za 1500zł, wszystko prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
zamiast radia soundtrack z Gothica
już taki ze mnie rebel boy

ci którzy jeszcze jesteście to tszymejta kciuki bo ważą się moje losy ...
dałem se czas do końca wakacji i zobaczymy i decyzja co dalej

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Masz na myśli kontynuowanie swojej działalności?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
tak
czas ucieka i trzeba się zdecydować
jak ma to tak wyglądać jak teraz to lepiej iść na etat i mieś święty spokój , wyniki $ są porównywalne a ilość pracy i
zaangażowania na swoim są nieporównywalne większe

żeby to miało sens musi być min. dwa razy lepiej bo inaczej to para psu w gwizdek

pandemie kryzysy wojny inflacje
trzeba mieć nerwy żeby to przeczekać
i zdrowie

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Prosiak przypomnij co Ty wytwarzasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
poza tym robota z rodziną to nie jest to co mnie kręci się okazuje , niby w porządku nieby ok ... ale ... nic wielkiego ... takie codzienne małe sprawy ale życie jest sumą małych spraw



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 5/16/2023 5:16:42 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
e2e4
Prosiak przypomnij co Ty wytwarzasz?


krojownia usługowa
szeroko rozumiany sektor krawiecki

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
To też wydaje się niewdzięczny sektor gospodarki, a szkoda.
Ja tam staram się stosunkowo często korzystać z usług krawieckich i jestem bardzo zadowolony z wykonywanej roboty oraz zaskoczony faktem, jak wiele ciuchów można odratować dzięki pomocy dobrego krawca
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
chyba wiele takich zawodów zanika, przykładowo szewcy, jest ich coraz mniej, pewnie decyduje o tym też cena obuwia, niszczysz-kupujesz nowe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja u krawca to byłem tylko raz w gimbazie jak mundurki wprowadzali, żeby uszył.

Ale wam powiem chłopaki, że mi coś kasa strasznie ulatuje, ceny sklepach wysokie. W ogóle jak to będzie w tym kraju dalej szło w stronę rozdawnictwa to czas się ewakuować.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium