SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4665207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zasade 25 minut znam, dobre nawet gdy sie czyta lub gra.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jak nie widzieliscie filmu RED 1 i 2 to polecam serdecznie, super obsada, humor I akcja szybka

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dzięki za propozycje chłopacy.

Jak zasada 25 minut pomaga przy graniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mnie pomaga, w sensie siedze godzinami, reka potrafi rozbolec od myszy, oczy, plecy, ale to po prostu moja osobista preferencja, nie ze sie to przeklada jakos na wyniki czy efektywnosc naukowo

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, niestety ale tak już jest w polskich szpitalach, kładą tam gdzie jest miejsce. Ale na szczęście łóżko miał na drugim końcu sali. Najgorzej to jak idę na jakieś rutynowe badania i muszę czekać w kolejce a ludzie w ogóle nie patrzą czy nie kaszlą na kogoś. Po ostatnim razie jak nam obiecali, że tylko wejdziemy i wyjdziemy a siedzieliśmy jednak w kolejce i wyszedłem stamtąd z anginą, to ojciec się tak wk***ił, że postanowił że teraz wszelkie wizyty planowane u lekarza robimy prywatnie. Czytaj dodatkowy wydatek.


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-03-12 19:09:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No niestety tak bywa. Ja miałem sytuację, że noc spędziłem na korytarzu, bo nie było miejsca i dopiero potem dali na salę, ale i tak się poprawiło, bo kiedyś sale były bardziej stłoczone.

No i ja się cieszę, że akademiki teraz nie są tak stłoczone, bo kiedyś było znacznie gorzej i łazienki, gdzieś po piwnicach.

Jeden z najgorszych akademików na świecie w Macedonii https://acidcow.com/pics/57110-the-worst-student-dormitory-in-the-world-33-pics.html


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-12 19:20:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Wszędzie, gdzie jest cyrylica jest hvjowo.

Myślę, żeby sobie bloga założyć i pisać. Chyba polecę w bloga o muzyce albo technologii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosiak jak bida to mało powiedziane. Jak jeszcze nie musiałem chodzić wszędzie z koncentratorem tlenu to ludzie myśleli, że jestem jakimś cpunem. Chudy jak patyk, nie muszę wciągać brzucha żeby każde zebro było widać, policzki zapadniete, oczy jak u pandy. Teraz jak wszędzie mam wąsy tlenowe, to już wiedzą że po prostu na coś choruje, ale nadal się dziwnie patrzą, jak na poj**ańca. Najgorzej jak zaczynają gadać między sobą, ee po co mu te rurki w nosie. Dzieci tylko pytają wprost i to jest fajne, jak ktoś nie wie o co chodzi i pyta. Czasem jak mnie jakieś dziecko spyta dlaczego mam takie rurki, to tłumacze i zdejmuje na chwilę żeby sobie mogło spróbować, bo dzieciaki to kręci nie wiem czemu.

Ale chyba taka postawa bierze się stąd, że w Polsce wszelkie choroby to nadal jest temat tabu. Ludzie boją się, że jak spytają co ci jest, to Cię urażą. A właśnie chyba najgorsze jest w chorowaniu to, że nie dość że i tak rzadko wychodzisz z domu, to jeszcze społeczeństwo samo Cię izoluje.



Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-03-12 19:34:09

Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-03-12 19:45:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co robić w trakcie tej przerwy 5 minutowej? I ile czasu dziennie poświęcacie na rozrywkę i czy w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Kuhwa... dostałem zlecenie od firmy na zaprojektowanie wizytówek i ulotek, najlepsze (raczej najgorsze) w tym było to, że odezwali się o godzinie 14 i chcieli to mieć na dziś Nie lubię takich zleceń, ale uporałem się :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium