SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
1 kwietnia, Wysocki zmartwychwstał, reinkarnacja.

Wiosna panie, wszystko spod ziemi wychodzi
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mem j**anom goronczke i nie wiem czy to kowit czy przeziębienie czy ki chxj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ta ?! a ja pamiętam początki "twoja chwila prawdy" pamiętam gregoriana i b50 na ten przykład
pamiętam "pomarańczowych" modów
pamiętam jak banan jeszcze studentem był
pamiętam czasy forum kiedy jeszcze YouTube na świecie nie było

różne rzeczy się pamięta i dziwne że ty akurat zapamiętałeś w takim niszowym dziale w takim temacie jak nasz spam typa co rżnął chorego na raka dzieciaka ... chvj ci w dupę Wysocki wypyerdalaj
5

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
grind
1 kwietnia, Wysocki zmartwychwstał, reinkarnacja.

Wiosna panie, wszystko spod ziemi wychodzi

Właśnie to miałem pisać, Wysocki wrócił xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Ciekawe czy się całował kiedyś z facetem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Wysocki to się później chyba okazało, że to jakaś laska co tu zdjęcia wstawiała, więc możliwe, że się całowała.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
No a kto by trollowal w taki sposób jak nie baba, one nic lepszego do roboty nie mają
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wczoraj widzialem cos na fb co ukazalo w sumie rezultat jako maly ekspryment.
Byl mem/zdjecie przedstawiajace dwa smsy od dwoch nadawcow- jeden z imienia i nazwiska napisal "Dzien dobry, piekna", drugi, podpisany "Nie odbierac" napisal ordynarnym angielskim "Wstalas juz? / U up?"

Osoba/gwiazda ktora zapostowala mema zapytala czy i na ktory sms baby odpisza.

Okazalo sie ze idiotki albo odpisza temu, kogo podpisaly "nie odbieraj" albo co chyba gorsze, obydwu kolesiom

Czyli przecietna baba to deilka, opisujaca kontakt "nie odbierac" i odpisujaca temu kolesiowi, jak rowniez potencjalna k***a dajaca wiecej niz jednemu na raz.
Oczywiscie wiekszosc z nich po fakcie bedzie p******ic ze facetow porzdnych juz nie da sie znalezc

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Bo baby uwielbiają atencję. Od kogo ona pochodzi to mniej istotne. Znam baby, które brzydziły się starymi oblechami, jak same ich określały, ale jak je zapraszali do znajomych i lajkowali zdjęcia lub komentowali to nie miały nic przeciwko. Ewentualnie blokują ich jak są zbyt natarczywi, a tak to ego boost dla nich. Choć nie wiem, mi nie boostuje ego jak propsuje mnie jakaś baba, którą uważam za nieatrakcyjną.. ale baby to baby
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Babskie samozaoranie lewel master

Samo doprowadzanie się do lamentu i biadolenia, że jest się traktowana jak szmata zachowując się jak k***a
1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium