SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4672061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
TO w sumie hitler o żydach mówił to co chwalony i uwielbiany w PL Dmowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jacob2904
Ehh szkoda, że obalili Kaddafiego, który trzymał nielegalnych imigrantów w ryzach, zresztą nie tylko on. Cała ta arabska wiosna to chvjnia po całości.

Blachowicz wczoraj nie zdobył pasa. Chłop niereformowalny. Zremisował z Ankalevem, pierwsze 3 rundy w miarę wygrywał, a potem Ankalaev go obalał i znów zamiast kvrwa wstać po prostu to kombinował jakieś poddanie z pleców przez kilka minut. Nie wiem kto mu tak doradza nie mógłby jak Joanna Jędrzejczyk po prostu jak najszybciej próbować wstać tylko musi się popisywać swoim BJJ i kombinować z jakimś poddaniem z dołu i chvja z tego potem wychodzi. W sumie każdy porządny zapasior go robi przez to dobrze, że z Cormierem czy Jonesem nie zawalczył, bo by go zmielili na glebie. Już o tym Mirek Okninski mówił, że stójkę ma zayebista i trenera od tego w porządku, ale to podejście do parteru to jego słaby punkt.


No to powiem tak bo inaczej się nie da, widząc co on odp*****la.

On jest głupi po prostu.

Janek jest głupi. Nie uczy się z doświadczenia i robi ten sam błąd wciąż = jest głupi.

Żeby miał jeszcze te bjj jak Werdum ale uwomwy się że daleko mu

No i sam se zj**ał na własne życzenie wygrana walkę. Ludzie się zastanawiali czy w ogóle da radę a on dawał, nawet wygrawal, aż się sam głupota zasral sprawę

Głupek zwykły
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No niestety, jest tępy. A jeszcze jak ktoś mu napiszę, że robi głupio to od razu się wkurza, że to hejt itd. Okniński już mu to mówił.

Tutaj znalazłem walkę tylko jest ona niestety trochę pocięta. Myślałem, że znajdę na mmacore albo allfreefightvideos ale nie ma.



Znów Janek zamiast koncentrować się na wstawaniu to szuka poddania, kombinuje ciosami z dołu albo zamyka się w gardzie albo wyprowadza jakieś ciosy z dołu albo przytrzymuje głowę przeciwnika czy kontroluje ręce, no spoko, przeciwnik mniej zada, ale przez to Janek zamiast próbować powrócić do stójki leży do końca rundy na glebie i runda w plecy.

Szkoda zwłaszcza, że walka była jak najbardziej do wygrania, noga ruska obita, na kartach sędziowskich był remis, a mogła być wygrana. Każdy w miarę dobry półciężki zapasior niestety robi Janka. Dobrze w sumie, że walczył z Reyesem, a potem z Adesanyą, a nie z jakimś zapasiorem, bo by pasa nigdy nie dostał niestety.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-12-11 15:40:24
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No oddał wygrana walkę głupota z przeszłości

Nie kumam
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
QhuTaz
Pani uczycielka w szkole mówiła co innego !
to chyba ona zna się lepiej no nie




Bardzo mnie smuci że po dziś dzień historia nowożytna nauczana w szkole poza kwestia Katynia i komunizmu w Polsce jest generalnie nadal taka sama sowiecka wersja historii jak przed '89

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
kvrwa mać znowu się dałem namówić na KFC wczoraj i dzisiaj ... płacę

co oni kvrwa tam dodają to ja nie wiem ale tragedia , kibel nie stygnie

coraz mniej lubię te sieciówy chociaż po maku nigdy nie miałem takich kwaśnych sytuacji

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie lubię KFC
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Maka jadlem ostatnio i czułem się świetne. Polecam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mąka lubię. Ale mój ulubiony to Burger King

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Ja ino pitce lubiłem, a teraz już ino domowe obiadki. Jednak żołądek ma się jeden i nie da się go oszukać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato