SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Po takich snach zawsze się poważnie zastanawiam nad reinkarnacją

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ekstremalnie intensywne i realiwtyczne

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No to w sumie ładny sen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No podobał mi się ale był przerażająco realny

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Grind mnie najbardziej śmieszy ten cały "wykaz ras agresywnych " to jest kvrwa jakąś komedia
Prawda jest taka że te małe psy typu ratlerek czy Shitzu potrafią być bardziej cięte niż te uważane za niebezpieczne


















Btw ja powiem wam tak (a psy zawsze miałem od dziecka ) każdy pies (szczeniak ) to jest "czysta kartka " , można go wychować
Ja wychowam każdego psa (mając go od szczeniaka , tego jestem pewien ) niezależnie czy to jest Bandog , Amstaf ,Cane Corso , Presa Canario ,Buldog ,Boerboel, Tosa inu , Mastif Tybetański , Akita , Dog Argentyński ,Bully Kutta , Kaukaz, Alabai czy Kangal (celowo wymieniłem te uważane za groźne) rasa nie ma dla mnie żadnego znaczenia
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
shooto
Trochę entuzjazmu kuhwa jego mać


No powiem ci shooto, że chyba na głowę lepiej działa optymizm to się zgadza.

Dzień był zyebany, ale dość pracowity i udało się wyjść obronną ręką. Poziom zyebania tego dnia utrzymywał jednak bezpieczny poziom.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Najlepiej jest jednak odj**ać kawał dobrej roboty i mieć to poczucie, że to się faktycznie wydarzyło.
Generalnie nei ma nic gorszego niż dzień, który był bezproduktywny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Może was to wkvrwic, bo lubicie psy, ale jednak do bloku kot jest lepszy chyba zwłaszcza jak właściciel ma jakąś rase, która potrzebuje ruchu i wychodzi z nim rzadko i pies ujada załóżmy cały dzień w bloku. Kot to przynajmniej jest cicho, a pies jak zacznie szczekać i masz ściany z tektury to jest chvjnia. U mnie akustyka jest jako taka, ale w miarę daje radę i jakiś dużych problemów nie mam, ale o wiele bardziej słychać szczekanie niż noworodka czy dzieciaka za ścianą, a niestety niektórzy ludzie nie radzą sobie z psami i nie potrafią wychować. Jak taki York czy tam inny szczęka przez kilka godzin to potrafi to trochę wkvrwic.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dobrze mówisz Pilek no satysfakcja pewna jest po dobrze przepracowanym dniu.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Dzisiaj g**** zrobiłem, poszedłem tylko do lekarza i tyle. Trochę pokodowałem, ale to dosłownie 30 minut i prawie nic nie zrobiłem, bo nie mogłem myśleć. Łeb bolał cały czas.

Muszę się nauczyć odpoczywać i robić sobie wolne.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium