SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Zgadza się, lepiej robić to co się lubi. Musisz shooto dokonać wyboru. Ciężko powiedzieć co dla ciebie lepsze, sam zresztą pewnie wiesz i sobie sprawdzisz wszystkie za i przeciw. Ja też do końca nie wiem co po doktoracie, a muszę podjąć decyzję w ciągu max 1-2 lat i w sumie chuy wiem co będzie dla mnie lepsze
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Chyba se właśnie odpowiedziałem kuhwa
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
don_eladio
ALe ona akurat była lepsza jak była rozumisz wylaszczona, bo teraz to się taka ulana doda zrobiła. Ten śmiech okropny jak u dody.

A tam ja bym Dodę chętnie przegwintował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
No fizjoterapeuta to tak ze 100-120 zł bierze za wizytę to z tego dobry pieniądz może być.

Fizjoterapeuta albo dobry rehabilitant to jest bardzo dobry zawód ,ale nie dla kazdego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Jeszcze pytanie czy jesteś osobą, której pasuje to, że zatrzymujesz się i już się w sumie nie rozwijasz za bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja sobie dalej przerabiam jakieś fajne zadania z C++ i implementacje algorytmów w różnych działaniach. Już przerabiałem algorytmy sortowania, ale szybko one wylatują z głowy. Teraz jakieś różne matematyczne np. związane z liczbami pierwszymi, pierwszymi szóstkowymi, największy wspólny dzielnik, najmniejsza wspólna wielokrotność z książki z zadaniami z C++, ale mam zamiar jakąś większą aplikacje obiektową zrobić. Ale nawet fajna zabawa.

W sumie dostaje od tego gościa (prowadzącego) kurs z c++ materiały czego się studenci uczą i czego ich bym nauczał w przyszłym roku akademickim jakbym został na uczelni, ale raczej zamierzam odbić w IT, ale i tak przy okazji sobie poćwiczę i nawet mi się podoba to programowanie na niższy trochę poziomie, gdzie jest spora koncentracja na szybkości algorytmu, pamięci itd. a niekoniecznie na najszybszym i najprostszym napisaniu. Ostatnio pokazywał, że implementacja programu wyświetlająca napis, gdzie używa się typu string zajmuje 20 razy więcej miejsca w pamięci niż w przypadku tablicy znaków.
Albo niektóre rozkminy przy algorytmach. Niektóre algorytmy sortowania mogą wydawać się szybsze, gdy mamy posortować liczby w tablicy, ale czasami się to odbywa kosztem pamięci, np. dany algorytm sortowania jest szybszy, ale np. potrzebuje kopii danej tablicy do działania przez co wykorzystuje znacznie więcej pamięci.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
don_eladio
Jeszcze pytanie czy jesteś osobą, której pasuje to, że zatrzymujesz się i już się w sumie nie rozwijasz za bardzo.

Masz na myśli fizjo? Tutaj to masz bardzo dużo możliwości rozwoju, masa metod leczniczych, świat medycyny też cały czas ewoluuje pojawiają się nowe badania, trzeba tak naprawdę cały czas się doszkalać by być na bieżąco, można powiedzieć że nauka się nie kończy.
Oczywiście można zostać na pewnym poziomie i koniec, ale to jak w każdej dziedzinie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mija 22h jak nie śpię

k***a jego mac

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Czemu masz taki maraton, Grind?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Nos pewnie pudrowany
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium