SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4640616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bawię się tak
tz. wszystkie warianty ale teraz to tylko ten przyrząd
( ino platery mniejsze )





i jeszcze to zacząłem robić sztanga 10'
jak Pudzian pokazał



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
No ja muszę kupić skakankę, bo pomijając fakt, że to dobre cardio i uczy koordynacji to podoba mi się jak bokserzy z taką lekkością sobie pykają na tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajne
lubiłem skakankę ... ale jako grubas i opilec już mniej , kupiłem se nawet
nową w zeszłym roku ( tak dla motywacji bo przecież miałem ze dwie chyba jeszcze gdzieś w szufladach ) poskakałem RAZ
i następnego dnia nie mogłem chodzić
dobre 2 tygodnie nogę czułem
taki ze mnie sportsman

dont even pathetic ... just sad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomyśleć waga teraz 113/114
z 10 czy 15 lat temu tak ok 110
a różnica jakościowa ... przepaść
chociaż wygląd bardzo podobny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
To Ty Prosiak całe życie waga ciężka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Pudzian machający sztangą, a w tle "What is love"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od połowy liceum panie kolego
coś koło dwudziestki stówę przekroczyłem i tak już zostało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388


tu jeszcze kolejny trening ktory można robić w domu z małymi ciezarkami
Prosiaku Pudzian może to i ty dasz radę





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-04-14 23:47:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
zabstyl
Polecisz Dremor jakies dobre ćwiczenia kalistenivzne do robienia w chacie tak żeby faktycznie był jakiś efekt?
Jedyne do czego mam teraz dostęp to 30kg obciążenia co by się dociążyc przy podciąganiu i pompkach, bo tylko to na razie robię


No to dużo masz :)

Widziałem że Front Lever chcesz atakować. To wg mnie najlepiej się nauczyć skin the cat. Tym sposobem ćwiczysz front i back lever w jednym ćwiczeniu.
I w ogóle skin the cat to jest CAŁY tułów w jednym ćwiczeniu.

Oczywiście pompki i podciąganie na propsie. Podciąganie podchwytem warto robić tak żebyś dotykał klatką drążka. W ten sposób ćwiczysz triceps i klatkę.

Do tego baaaaardzo polecam pike push up. Na początku trudne cholerstwo, ale samemu można ładnie sobie zwiększać/zmniejszać trudnośc (od 2:27, gość robi je super, ale mało komu uda się mieć tak blisko nogi do głowy, ja tak nie potrafię, ale i tak polecam ćwiczenie, jak i cały filmik)





Jeśli chodzi o nogi to zdecydowanie nauka cossack squatów, goblet squaty (masz obciążenie, a tam dużego nie trzeba), nordic ham curl (ale tu nie kazdy moze w domu, choć setup teoretycznie banalny). Side plank jest swietny na nogi tak naprawdę również (tylek), oraz fallen bridge (geniusz ćwiczenie).

Gdybym ja był Tobą, to na bank bym uderzał w skin the cat (tak, zeby się nauczyć i zrobić np 5 powtórzeń) a innego dnia podciąganie z obciążeniem

Możemy coś razem ułożyć ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium