SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4666950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wbilem se srubokret w łape
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Jason Statham już był, a co w takim wypadku z łysym z Brazzers. Też łysy a dvpy rucha!

Dobra już nie chcę mi się czytać i oglądać tych inceli w kółko, już chyba wolę politykę.

Nawet może być to shutter island co je wczoraj oglądałem.

Co do zabójstw, teraz trochę gorsze czasy, bo Covid to i psycha siada większej ilości osób i pewnie dlatego. Problemy finansowe czy coś.

Ja ostatnio trochę wydałem, ale zaczynam oszczędzać i jest opcja na dorobienie sobie paru groszy. Planuję do końca września mieć oszczędności na poziomie 10 tysiąca złotych, co jest w miarę osiągalne.


No nareszcie coś innego, czemu se Zabstyl wbiłeś ten śrubokręt, co żeś zrobił.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Młode chłopaki coraz bardziej wyedukowani, na youtubie pełno info o redpillu, blackpillu, testach ciążowych, artykuły że co 10 dziecko w Polsce jest wychowywane przez nie swojego biologicznego ojca - młodziaki już nie tacy naiwni jak starzy, i kosy lecą w ruch
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a skręcam półke do łazienki, kupili jakieś g**** gdzie wkręt ma ze 4 mm i nie chce załapać i sie z tym yebałem 40 min,i wiadomo w robocie najgorsza rutyna, stwierdziłem, że rozwiąże pewne wątpliwości techniczne przy pomocy brutalnej siły, omsknął mi sie i wp******ił poniżej kciuka, dobrze, że to ten z najcieńszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
A no to git. Do wesela się zagoi. Czasem strasznie chvjowo niektore rzeczy się składa. Szafki czy jakieś stoły skręcałem z ojcem i szło ok, ale raz żeśmy kabinę prysznicową składali, to tutaj była chvjnia konkretna. Już tam nie pamiętam o co poszło, ale trzeba było dużo rozwiązań siłowych, żeby ją skręcić.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najfajniejsze jest to, że skręciła sie od razu po tym, ale jak motyl usiądzie to sie uyebie znowu
Troche bolało wyciąganie tego srubokreta, wbic to jeszcze jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Chvjnia trochę, to teraz se poczekasz pewnie trochę zanim się to zagoi. Ja w tym roku miałem zwichniętą rzepkę to tak 3 tygodnie mi zajął powrót do sprawności.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Włącz lewe obroty i wykręć, co za problem ->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nie bezdie sie goić po w środe drążki i inne takie sporty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2983 Napisanych postów 5021 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31494
widać że dziewucha "gra"
po tym różne anony internetowe się fazujo
i nabijajo jej punkty fejmu czyli w rezultacie $$$

przestańmy stupid ludzi robić famous

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium