SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja yebie to co się obecnie dzieje ze złotym to jakiś dramat. Dolar w pewnym momencie kosztował 4,85 zł, do euro złotówka też traci. Oby chociaż na chwilę złotówka się umocniła, żebym mógł jakoś zamienić złotówki. W sierpniu posiedzenia RPP nie ma, a jeszcze w sierpniu rusza wypłacanie czternastek i znów pusty pieniądz zaleje rynek.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
no właśnie, polska gospodarka miała upaść, ulice miały zostać opanowane przez Ukraińców ...

No popatrz agares a nie dalej jak wczoraj taki jeden pisał że z gospodarką wszystko w porządku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jak Ziemia jest płaska to niech ktoś nagra w końcu kraniec tej planety :P

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jacob2904
KO może być, ale widziałem lepsze.



no ale KO na nie byle kim, a porobił go jak dziecko. Ciekawie się zrobiło w wadze średniej ufc, dobry jest ten Pereira
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Czekaj Prosiaczku jak przyjdziesz to moich lat to zobaczysz

Śmieszy mnie to jak ch. Pamiętam jak się niektórzy dorośli zachowywali jak przekroczyli 40, jakby automatycznie stawali się oaza wiedzy doświadczenia i wszelkiej roztropności
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no to czcigodny panie grind mam jeszcze 3 lata a po tym zostanę meondcrem

niestety przy dalszym obecnym prowadzeniu się nie przewiduję następnych 3 lat w tym stanie skupienia ... czyli mówiąc zwięźle nie dożyję (a nawet jeśli to chyba lepiej byłoby żeby nie)

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mam nadzieję że żartujesz.

Jeżeli masz na poważnie takie wnioski warto byłoby ze specjalistą porozmawiać
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No zgadza się ja tak jak grind. Prosiak może nie będzie tak źle, ja się czasem pocieszam, ale czasem jest ciężko i mi się też nie chce.

Ja to przed śmiercią chciałbym odwalić coś grubego. Coś na co nie mógłbym sobie pozwolić teraz z np. powodu prawa, całkowitej utraty reputacji, straty pieniędzy itd. Nie wiem czy też tak macie?
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Kiedyś mi coś takiego chodziło po głowie ale już nie pamiętam co to bylo
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Np wbiec gdzieś w stroju doktora z Powrotu do Przyszłości, spytać się o to który jest rok i zacząć szaleć z radości
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium