SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajny piesio.



Wie ktoś może, gdzie można obejrzeć galę w Legionowie Cieślak vs Kalenga lub gdzie można obejrzeć Polsat Sport za darmo w Internecie?


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-01 20:52:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajna sztunia ... Panie grind

koledzy rodzina chce kaczkę wydać !!!
do somsiada ... na dożywocie oczywiście ... nie na pasztet ... bo tam inne kaczki , a bedzie jej lepiej
że niby dla jej dobra ... ch**a tam nie lepiej
ja wiem ona sra , sra p******ona na schody i wszędzie sra ... ale ja Zośki nie dam
i bedzie dym ... bo ja przyRejtanie nawet a pierzaka nie dam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kaczusie są fajne, u mnie sporo kaczek krzyżówek, zawsze to weselej jak jest towarzystwo zwierzaczka czy to pieska czy kaczki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej nie wydawajcie. Kaczka na pewno się przywiązała do pieska i będzie tęsknić. To będzie dla niej ogromny stres. I nie jest wcale pewne, że inne kaczki ją polubią. Może jak przyjdzie nowa kaczucha, to będą ją dziobać? Jak jest z Wami już kilka lat to lepiej ją zostawić.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie zwierzęta nawet między gatunkami mogą się przywiązać mocno do siebie i taka zmiana to dla zwierzaka duży stres pewnie.


Już znalazłem link do walki. Jakby ktoś chciałby obejrzeć wschodzącą gwiazdę wagi cruiser boksu - Cieślaka to mogę dać linka na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mordeczka juz siwiutka, nie wiadomo ile jeszcze pozyje, 13 lat skonczy w kwietniu. Tragedia bedzie mowie wam wielka

4

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też chcę mieć pieska :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jeszcze bedziesz mial kilka

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak, ale nie wiem czemu rodzice tak się boją wziąć teraz psa. Znaczy, ok psy roznoszą bakterie i tak dalej, wiem że to dla mnie niebezpieczne ale przecież nie musiałby ze mną spać, mógłby spać w garażu tam jest ciepło. Moglibyśmy mu postawić porządną budę i wziąć takiego co jest dostosowany do bycia na dworze. Przecież mamy zaj**iste warunki na psa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie grind bedziesz sie Pan martwił jak przyjdzie pora i będzie czas
a teraz przytul Pan pieska i ... ( w sumie to chyba najmądrzejsza rada jakiej na forum udzieliłem ... proszony a częściej "nie" )
i ... tyle ... przytula Pan pieska ... im to w zupełności wystarcza

serio mówię , znam sie na tym
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium