SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja zauważyłem że najpiękniejsze kraje z najlepszą pogoda i natura są zawsze słabe ekonomicznie

Więc odpada mi mieszkanie tam gdzie bym chcial
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Tak jakby Ci ludzie mieli w dupie zarabianie hajsu, bo życie jest zbyht pinkne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
don_eladio
ale żyło się tam fajnie> Ty jaki kraj byś Bane wybrał do żcia?

Oprócz Pl to Pewnie Portugalia ,Włochy ,Hiszpania ,Francja i byleby nad morzem , jakbym miał wybierać , ciepły klimat i morze /ocean to lubię
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Możliwe. Chcesz się cieszyć natura pogoda a i łatwiej przeżyć zawsze było w takim klimacie. W Europie jak nie zapierdlalaes to w zimie zdechles z głodu. I się wykształciła niewolnicza kultura w Europie gdzie człowiek służy do zap*****lania a życia mieć nie musi
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Chciałbym żyć w jakim kraju Ameryki łacińskiej albo nawet w Hiszpanii. Ale ekonomia licha, biednie
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Ja zawsze chciałem w NY, ale teraz to tam nie ma po co jechać... ;-\
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Poza Europą to może być Argentyna ,Urugwaj np
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
grind
Możliwe. Chcesz się cieszyć natura pogoda a i łatwiej przeżyć zawsze było w takim klimacie. W Europie jak nie zapierdlalaes to w zimie zdechles z głodu. I się wykształciła niewolnicza kultura w Europie gdzie człowiek służy do zap*****lania a życia mieć nie musi


Dauem CI szacuneczka za tę wypowiedź i podliczyło "0" i nie chciało przyjąć drugi raz

Racja, tutaj trzeba była harować, żęby żyć jakkolwiek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No już od dawnych czasów trzeba było się na zimę przygotować it'd

W cieplych krajach nie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ja np nienawidzę zimy i na ten okres bym sobie chętnie wypyerdalal pod namiot np na Teneryfę np
Wogóle to nawet kupiłbym tam jakąś hvjowa działkę i sobie pod namiotem siedział na zimę w pl
https://www.idealista.com/pl/venta-terrenos/santa-cruz-de-tenerife/tenerife/?ordenado-por=precios-asc
A trafiają się grunty za grosze
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium