SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
o ciekawe








Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2023-09-19 11:45:15
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Jacob2904
Jakie są wasze cele długoterminowe? Nie mam sprecyzowanych tylko łapię okazję to tu to tam i może w tym jest problem?


mam podobnie bo sytuacja jest nieciekawa , najpierw plandemia potem Ruska operacja specjalna

wracam na etat a potem się zobaczy
mam nadzieję że sytuacja się wyklaruje i będzie można coś w dłuższej perspektywie przedsięwziąć

no może się też spyerdolić po całości i kto wie czy tak nie będzie
mało prawdopodobne ale możliwe

no i zoczywiście zobaczymy co nasi "umiłowani" po wyborach wymyślą bo może to już w ogóle nie będzie czas na pracę i small business , a tym bardziej plany długoterminowe

najgorsza jest ta bezradność bo nie masz do końca wpływu ani swoją pracą ani zawziętością na sytuację która ma miejsce
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
panie bane jak nazywa się ta murzynka ze zdjęcia ?

bo kolega pyta

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
QhuTaz
panie bane jak nazywa się ta murzynka ze zdjęcia ?

bo kolega pyta

Karyn Parsons ,ale dziś już jest stara , to fota z młodości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Dla mnie polacy przez to emocjonalne podejście to kuhwa poddadzą się każdemu żebrakowi. Szkoda, tylko, że ten żebrak jest tak zdemoralizowany, że myśli, że to jest jego chluba , że jest na czyimś utrzymaniu. Mnie by godność nie pozwoliła na branie pieniędzy i jeszcze potem darcia ryja.






Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2023-09-19 14:17:14
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jak to prawda to





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-09-19 16:18:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe XD
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Musieli Le Bannerowi sporo posmarować że przyjął walkę we freakach
Btw Sappa także ściągnęli , tylko patrzeć a Overeem tam zawita



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-09-19 18:06:20
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
wykrakałeś, bo mówiłeś o nim wcześniej we frikach xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No Polacy trochę są niestety miękcy. Choć dobrze, że nie wobec muslimow i beżowych zza Morza Śródziemnego.

Co do sytuacji to Prosiak masz sporą rację. Powiem tak. Choćby pensja asystenta 5 lat temu czyli 3000 złotych (netto) przy minimalnej 1600 zł i dawnych cenach była jeszcze ok. Teraz jak jest 3300 zł przy minimalnej od stycznia 3200 i cenach takie jak będą jest żałosna i zarabia się tyle co na kasie czy recepcji, to po co było tyle czasu na naukę poświęcać.

Tak samo z biznesami nie wiadomo co wymyślą czy Nowy Ład czy też zamkną biznesy, bo koronawirusa, znowu wojna była, teraz AI weszło to wszystko się tak szybko zmienia, że już nie nadążam.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium