SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Przykra sprawa. Muszą zadbać o jej zdrowie psychiczne teraz, to może się skonczyc ciężka choroba
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Brat mówił, że na chwilę obecną bratowa nie jest w najlepszym stanie. Nie chce z nikim rozmawiać. Mam nadzieję, że się jakoś z tym uporają. To była druga ciąża. Mają małego prawie 4-letniego urwisa. Ech a ja tak się cieszyłem, że znowu będę wujkiem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Wśród moich znajomych poronienia zdarzyły się z 2-3 razy, zupełnie bez powodu, także może faktycznie coś jest na rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wiem że to nie moja sprawa, ale powinna porozmawiać ze specjalistą, takie stany mogą ciągnąć się latami
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No depresja po czymś takim to coś częstego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
pilek
Ale bym się znerwował jakby mi coś takiego zrobyly.












Zmieniony przez - pilek w dniu 2020-02-15 21:47:31

Tu imo Historia cały czas się powtarza



Wolumen i Stadion to było to samo
Btw jedna rzecz mnie dziwi , ci "mafiozi "atakowali tylko zwykłych pracujących ludzi, jakoś panów robiących bardzo grube akcje nikt nie atakował ,a takowi żyli ,mieszkali sobie w PL także ,a tam szły grube pieniądze , i raczej ci "panowie" odpowiedzieliby bardzo ostro



Ten Pan np. mieszkał sobie w PL wiele lat i nikt go jakoś nie niepokoił i tam by raczej nikt nawet nie "piardnął" bo jakby "piardnął" to by był odwet , widać takie akcje były skierowane tylko przeciw słabszym i takim którzy nie mieli się jak bronic
Btw yoshi to bardzo przykre , ale całe szczęście mają już jedno dziecko i dla niego muszą się trzymać i dla niego Żyć, bo to jest ich oczko w głowie
Mają kogo kochać

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-02-17 00:01:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wiadomo że powiązanym z powiązanymi powiązanych nikt nigdy nie ruszał.
Przecież ta cała przestępczość zorganizowana miała wsparcie i plecy u rządu i w biznesie długi czas
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
ogólnie prosiaczek pisał ostatnio, że jakiś czas go nie będzie i wróci. Więc dotrzyma słowa DILDOZ
W niedziele znów morsowałem. Posiedziałem 2,5 minuty. Będę wydłużał co minute za każdym razem.
Dziś jak ciepełko wychodzę rano a tu 10 st. Niech ta wiosna już idzie

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
No w sumie to wiosna się zbliża, a jeszcze nawet zimy nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
bane158
pilek
Ale bym się znerwował jakby mi coś takiego zrobyly.













Zmieniony przez - pilek w dniu 2020-02-15 21:47:31

Tu imo Historia cały czas się powtarza



Wolumen i Stadion to było to samo
Btw jedna rzecz mnie dziwi , ci "mafiozi "atakowali tylko zwykłych pracujących ludzi, jakoś panów robiących bardzo grube akcje nikt nie atakował ,a takowi żyli ,mieszkali sobie w PL także ,a tam szły grube pieniądze , i raczej ci "panowie" odpowiedzieliby bardzo ostro



Ten Pan np. mieszkał sobie w PL wiele lat i nikt go jakoś nie niepokoił i tam by raczej nikt nawet nie "piardnął" bo jakby "piardnął" to by był odwet , widać takie akcje były skierowane tylko przeciw słabszym i takim którzy nie mieli się jak bronic

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-02-17 00:01:19


Pewnie jakby była taka akcja to byśmy usłyszeli o ofiarach gangsterskich porachunków, a w rzeczywistości jacyś najemnicy by po prostu zdmuchnęli taką "mafie" na poczekaniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium