SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No jedyne pocieszenie, że elektorat PiSu w dvpę dostanie, ale moim zdaniem nie zmądrzeją, dalej na PiS będą głosować XD. Jedyny ratunek to śmierć z powodu zamarznięcia XD.

No ja swoim rodzicom i bratu załatwiłem 5 ton węgla na PGG za 1140 zł tona, no i w tym roku to są ustawieni, w każdy wtorek i czwartek przez 1,5 miesiąca przez jakieś 2 h odświeżałem stronę na tym zyebanym pgg.
3

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
YebatzKimona
tylko starzy pewnie nie yebali w fabryce kleju za lat swietnosci to i emerytury wyzsze
no i jednak wiekszosc nie ma dzieci zarobasow


No to miałem na myśli, że nie mają małych emerytut, a i tak potrzebuje wsparcia nie wpsominają kuhwa o mojej siostrze geniuszce, która żyje z gołodupcem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
widocznie gołodupiec ma dobra osobowosc i swietne poczucie humoru
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Rozyebało mnie jak się PiS skapnął w lipcu, że węgla na zimę może zabraknąć i zaczynali wtedy coś robić XD, czyli sprowadzanie węgla i zwiększenie wydobycia w kopalniach.

Albo jak doradzali ludziom, że to chwilowe niedobory i węgiel stanieje, żeby się wstrzymać z zakupem, a teraz na składzie węgiel po 4300 zł ekogroszku za tonę u mnie XD no to se teraz emeryty kupią jeden worek na zimę XD
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Raczej moja siorka nie ma wyboru, ona 37 lat, a on 26 lol, a itak ona kręci nosem. Chop był prawiczkiem jak ją poznał. Koemdia ten związek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ciekawi mnie czy będą karać za palenie plastiku w domach. U nas (u moich rodziców) oddają te żółte worki, teraz nikt plastiku nie będzie wyrzucał tylko do pieca, największa beka jak będą dawać mandaty za palenie plastikiem emerytom z tysiącem złotych emerytury, tak jak dawali mandaty ludziom za brak maseczki w lesie XD


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-09-19 18:16:27
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Zawsze zastanawiałem się jak to jest mieć siostrę czy to pomaga czy przeszkadza, np. w kontaktach damsko-męskich, bo jest inna perspektywa trochę chyba.

No to młody ten chłop, co poleciał na siostrę, to się siostra dobrze trzyma. Ja raz byłem na wycieczce ostatnio z koleżanką i ziomkiem z zakładu, koleżanka rocznik 1986 i kurde za stara dla mnie, zmarszczki już spore są.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Moja przeszkadza w chxj, bo byłą turbo polką, najgorsza typiara jaką można sobie wyobrazić. Połązcenie narodowca, ziomalki, typiary spod bloku, nap*****laki na dyskotekach i chxj wie jeszcze czego, wstyd przed ludźmi krótko mówiąc.

Ona generalnie nie wygląda dobrze, tylko on ma cycki, jest gruby i wygląda jak troll.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Kurde no to współczuję Pilek
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Jak byłem mały to śmiała się ze mnie, że ejstem brzydki i nikt mnie nie będzie chciał i dupy jak się do mnie uśmiechają tzn., że się śmieją.

Potem jej koleżanka z pracy powiedziała, że jestem tak przystojny, że się mnie wstydzi i zaniemówiłą jak mnie zobaczyła i ręce jej się trzęsły. , w pracy ryknęli śmiechem, bo ktoś powiedział, że trudno uwierzyć, że moja siostra ma przystojnego brata patrząc na nią. Także tego...


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2022-09-19 18:27:56
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium