SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
ale z daleka nie widzisz, sala jest duża znam to z autopsji..
nie wiem czy to jest błaha sprawa kwestia psychiki, ja miałem przez to niezłe jazdy wkońcu dałem se na luz (Dalej trenuje ,ale juz nie w klubie) w pazdzierniku mam miec konsultacje czy sie zalapie do zabiegu
-2 czy -3 to nie jest mała wada, mała to jest -0 25 , -pół juz nie jest mała (mam taką na jedno oko )
a niewiadomo jaką mają wade mankowski czy wilder obstawiam że mniejszą od twojej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Jacob2904
aa3
Jacob2904
Teraz się przerzucam na taką szermierkę europejską, no i jest mocno kontaktowa i pisałem do gościa, więc raczej bez okularów będę ćwiczył, a mam wadę -2, teraz pewnie nawet -2,5 (do -3 kwalifikuje się jako mała) ale jak MMA trenowałem to czasem miałem problem ze znalezieniem z powrotem gościa, z którym trenowałem gdy po prezentacji jakiejś techniki/po przerwie na wodę znów wracaliśmy do par. Ale plus taki, że w bliskim dystansie w trakcie walki nie ma problemu.

Jak trochę siana zdobędę to może kiedyś zdecyduje się na laserową korektę.

Ogólnie to do wyboru mam kord, szablę, miecz+puklerz, sztylet włoski, miecz wielki.


nie miales problemu z motywacją do treningow przez chore oczy?


Nie, w treningu to niespecjalnie przeszkadza (walka w bliskimm dystansie), nawet czasem jestem przez to bardziej skupiony na tu i teraz. Zresztą nie chciałbym, żeby coś tak błahego mnie ograniczało. Anderson Silva, Gamrot, Mańkowski mają wady wzroku i jakoś ćwiczą.




A Bisping bez oka walczył.
3

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Marian.B.
Jacob2904
aa3
Jacob2904
Teraz się przerzucam na taką szermierkę europejską, no i jest mocno kontaktowa i pisałem do gościa, więc raczej bez okularów będę ćwiczył, a mam wadę -2, teraz pewnie nawet -2,5 (do -3 kwalifikuje się jako mała) ale jak MMA trenowałem to czasem miałem problem ze znalezieniem z powrotem gościa, z którym trenowałem gdy po prezentacji jakiejś techniki/po przerwie na wodę znów wracaliśmy do par. Ale plus taki, że w bliskim dystansie w trakcie walki nie ma problemu.

Jak trochę siana zdobędę to może kiedyś zdecyduje się na laserową korektę.

Ogólnie to do wyboru mam kord, szablę, miecz+puklerz, sztylet włoski, miecz wielki.


nie miales problemu z motywacją do treningow przez chore oczy?


Nie, w treningu to niespecjalnie przeszkadza (walka w bliskimm dystansie), nawet czasem jestem przez to bardziej skupiony na tu i teraz. Zresztą nie chciałbym, żeby coś tak błahego mnie ograniczało. Anderson Silva, Gamrot, Mańkowski mają wady wzroku i jakoś ćwiczą.




A Bisping bez oka walczył.

Nie tylko On
Faldir Chahbari także i naprawdę karierę
W Kicku ma niezłą i nie dostał Ko w całej karierze a walczył z kozakami
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Faldir_Chahbari


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-06-03 00:23:19
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
tylko ze pwo ci panowie, doznali urazu w momencie kiedy juz mieli umiejetnoci na okreslonym poziomoie
co innego sie wycwiczyc i gdzies w jakiejs walce wylapac uraz
a co innego zmagac sie z przeciwnociami losu od samego początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Akurat ten Kickboxer którego ja przytoczyłem , już zaczął trenować i walczyć w takim stanie, a w rekordzie ma np Alberta Krausa i walczył także z Buakawem chociaż przegrał przez decyzję a w tej wadze to byli wymiatacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
bane158
Akurat ten Kickboxer którego ja przytoczyłem , już zaczął trenować i walczyć w takim stanie, a w rekordzie ma np Alberta Krausa i walczył także z Buakawem chociaż przegrał przez decyzję a w tej wadze to byli wymiatacze


ja podziwiam takich ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ja także ,poza Buakawem walczył także z Holzkenem czy Souwerem i Petrosyanem a to naprawdę byli wymiatacze


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-06-03 00:41:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
bane158
Ja także ,poza Buakawem walczył także z Holzkenem czy Souwerem a to naprawdę byli wymiatacze


no nie wiem, na kikboxingu się nie znam, wiec nie bd ani zaprzeczać,ani popierać twojej tezy
niech ci będzie,że masz racje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
To po prostu użyj "wójka google" i popatrz te nazwiska które wymieniłem , a w kicku jeszcze więcej się "obrywa" niż w boksie imo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
bane158
To po prostu użyj "wójka google" i popatrz te nazwiska które wymieniłem , a w kicku jeszcze więcej się "obrywa" niż w boksie imo


ale mnie kickboxing nie interesuje chociaz to jest piekny sport bez wątpienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium