SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Hehe to Ci wyszło, Żabol


Grind, widziałem już "Wiking"? Mi nie przypadł do gustu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja jeszcze nie widziałem, wiem że jest bardziej baśniowy niż obecne produkcję w tym temacie, chce obejrzeć niedługo

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
wklej sobie jeszcze z 8 śmiejących buziek to wpłynie bardziej na poprawe twojego humoru. Tak, pamietam twoje sławetne rozmowy z Ukraincami, na 90 proc tego kraju jest spokoj wiec nie wiadomo czemu uciekaja, a dwóch twoich rozmowcow powiedziało ze Załenski to niezły gagatek....choc nie raczyłes doprecyzowac jaką tajemnicza historie z gatunku mchu i paproci ci przekazano. Jak sobie nie radzisz z dostepem do informacji co tam sie dzieje to moze włacz jakies wiadomosci w tv czy radiu, albo poogladaj jakies przekazy w necie....a nie zaraz...to wszystko to fikcja i kłamstwo..oszukuja nas! Wszytko to spisek USA i Zydów...chca nam zabrać wszystko i dlatego Putin zaatakował Ukraine.Proste! cos pomyliłem czy mniej wiecej sie zgadza? CHłopie, ta wojna ma miejsce tu i teraz i zaraz moze dotyczyc nas, zostaw juz UPA, bo jak nasi rodacy niegdys skupiasz sie na pobocznym biadoleniu a nie widzisz co dzieje sie w chwili obecnej, chyba ze za rok wolisz zebysmy spory toczyli po rusku

Po pierwsze wkleje sobie tyle buziek ile będę chciał
Po drugie chodzi chociażby o jego machlojeczki
Po trzecie chłopa to sobie poszukaj na wsi
Po czwarte nie nie zostawię UPA i banderowców tylko dlatego że ty tak chcesz
,Nie będziesz mi tu mówił co mam zostawiać
Po piąte nie próbuj narzucac innym swojego zdania , ja swoje wiem na temat ukrów a ty jak chcesz to sobie ich kochaj , a najlepiej przygarnij ich do siebie a sam jedź walczyć z ruskimi
Ochotnicy zawsze potrzebni








Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-05-06 12:04:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Drogi Bejnie, masz racje i musze cie przeprosić.Nie miałem prawa ograniczać cie w ilości wklejanych buziek.Czym byłaby wypowiedz nie podparta własnym rechotem i samozadowoleniem??
Przepraszam cie tez za nazwanie chłopem, wiadomo ze aspirujesz co najmniej do tytułu księcia.
Co do UPA nie ustawaj i poszukaj moze jeszcze jaichs w lesie, pewnie jeszcze gdzieś się ostali.
co do bycia ochotnikiem to odpłacę się tym samym, skoncz se swoim jeczeniem o Żydach i lec do Palestyny rzucać w nich kamieniami zamiast na siłę przekierowywać każdorazowo dyskusje tutaj na forum wklejaniem wstrząsających memów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
Drogi Bejnie, masz racje i musze cie przeprosić.Nie miałem prawa ograniczać cie w ilości wklejanych buziek.Czym byłaby wypowiedz nie podparta własnym rechotem i samozadowoleniem??
Przepraszam cie tez za nazwanie chłopem, wiadomo ze aspirujesz co najmniej do tytułu księcia.
Co do UPA nie ustawaj i poszukaj moze jeszcze jaichs w lesie, pewnie jeszcze gdzieś się ostali.
co do bycia ochotnikiem to odpłacę się tym samym, skoncz se swoim jeczeniem o Żydach i lec do Palestyny rzucać w nich kamieniami zamiast na siłę przekierowywać każdorazowo dyskusje tutaj na forum wklejaniem wstrząsających memów.

Za cienki w uszach jesteś żeby mi mówić co mam tu robic to raz (od tego jest Yoshi )
A dwa Powtórzę jedź bronić Ukrów daleko z Polski nie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
A co do szukania UPA to to np mi już wystarczy

A któż to taki na tym portrecie z tyłu widnieje ? No i co to za flaga z lewej ?



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-05-06 13:19:57

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-05-06 13:25:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
to ja cie przepraszam i proponuje zagraniczną wycieczkę a Ty się czepiasz moich uszu...
a ty lec z Korwinem do Moskwy, pomoz chlopakom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Tylko że ja mam i Ruskich i Ukrów w dvpie pisałem to już wczesniej
więc po co mam tam jechać ?
A ty jak tak kochasz Ukrów to możesz jechać pomóc braciom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
mojej miłości mozesz się jedynie domyślać, twoja nienawisc jest widoczna gołym okiem.
taka ŕóżnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
mojej miłości mozesz się jedynie domyślać, twoja nienawisc jest widoczna gołym okiem.
taka ŕóżnica

Eeeeee tam zaraz nienawiść , nieeee, to jest bardziej trzeźwe myślenie i wyciąganie wniosków z historii
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium