SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
QhuTaz
Jacob2904
A co jak ktoś niepalący jest?


trudna rada ... trzeba by się nie zaciągać
albo potraktować czynność czysto pragmatycznie , nie jako palenie samo w sobie a raczej sposób zaprezentowania swojego szyntu swojej wyjątkowości zaj**istości wyśmienitości no i oczywiście
charyzmy



coś w tym jest panie kolego

















Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-06-06 23:41:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
"coś w tym jest panie kolego"

dokładnie panie bane








Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 6/6/2021 11:45:57 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
kvrwa już jest zaraz jutro a ja tu o "charyzmatycznych" palaczach rozprawiam a rano cza fstać do roboty

baja bongo ludziom dobrej roboty
i nam też
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja tak może pesymistycznie i z innej beczki. Czy uważacie, że źródłem religii jest śmierć?

Mówił o tym prof. filozofii Wolniewicz już nieżyjący od 1:58



No bo w sumie chyba większość religii życie pozagrobowe odgrywa kluczową rolę.


Zastanawiam się nad tymi miliarderami. Inwestują w statki kosmiczne czy tam inne rzeczy - Bezos i Musk, a w sumie ciekawe czy inwestują w badania nad długowiecznością, bo stracą dość sporo po śmierci. Ostatnio pojawił się ciekawe badania nad wydłużaniem telomerów w warunkach wyższego stężenia tlenu. https://www.aging-us.com/article/202188/text


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-06-07 00:11:31

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


?feature=share
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089


5

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Hahahahahaha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Agares
kvrwa czyste złoto panie drogi
sie uśmiałem jak ksiądz na spowiedzi
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
QhuTaz
no coś za coś
no ale w sumie chyba wszystko robisz dobrze nie ? junior jeszcze jesteś fest ciągnij tym trybem jeszcze a kto wie do czego człowiek dojdzie
najważniejsze chyba ta szkoła
myślisz coś dalej studiować ?


Nie studiowanie to max dla papieru sie robi a nie wiedzy na tych smieciowych polskich uczelniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Cały czas jestem zapisany na grupie sekcji trójboju siłowego na Facebooku i jakaś tam dość mocna laska chodzi, bo na AMP z mojej dawnej sekcji AZS wysoki wyniki zrobiła w kategorii 76 kg.

Przysiad 165,5 kg
Martwy ciąg 200 kg
Wyciskanie 87,5 kg

Sporo jak na babę.


U mnie na uczelni to poziom był wysoki, ale kasy brakowało czasem. Np. jak robiliśmy taką technikę elektroforeza to było wylewanie jednego żelu na całą grupę i przez to za wiele nie można było się nauczyć, bo jednak jakby każdy to sam robił to by się więcej nauczył. Tak samo u mnie ten jeden kierownik to cały czas głównie z Pythona 2.7 korzysta zamiast się lepiej trójki douczyć.



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-06-07 16:47:36

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium