SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27305
Bejn, przebiłem się przez wklejony przez ciebie filmik. Jak sie spodziewałem jest intelektualna moc i solidna zawartośc merytoryczna! Co prawda sprowadza się ona do zadawanego 100 x pytania "dlaczego ona nie siedzi", ale uważam-podobnie jak autor tego filmiku, że jak pytanie zada się wielokrotnie odpowiedź może być ciekawsza.
całość wyjaśniła się pod koniec-uwolnić Olszańskiego!!!!!!!!! zaraz, zaraz...czy lekko zaburzony Olszański nie został już uznany za oficjalnego poplecznika Rosji? i dlaczego domagający się stosowania prawa autor filmu chce prawo nagiąć i naszego oszołoma uwolnić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Olszański to ten oszołom łysy sprzed kilku lat?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
A to ten d**** "Jabłonowski"

Chętnie dałbym temu cepowi w łeb, pachołek PZPR i ZSRR kiedyś a dziś sługus Rosji

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Dla mnie osobiscie akurat Olszański to powinien być w psychiatryku a nie w pierdlu
Filmik wkleiłem odnośnie tej ukrainki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
e2e4
Bejn, przebiłem się przez wklejony przez ciebie filmik. Jak sie spodziewałem jest intelektualna moc i solidna zawartośc merytoryczna!

Mam do ciebie taką prośbę (jeżeli już komentujesz filmik wklejony przeze mnie ) daj ty tez jakieś filmiki (z solidną wartością merytoryczną ) memy itp .wykaż inicjatywę
Ja także chętnie odnióslbym się do materiałów wklejonych przez ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
bane158
Dla mnie osobiscie akurat Olszański to powinien być w psychiatryku a nie w pierdlu
Filmik wkleiłem odnośnie tej ukrainki


Też dobre miejsce dla niego, jest zdrowy odchylony
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27305
Bejn, a może ty po prostu nie wklejaj takich szitow??? ja się nie czepiam dla czepiania, to poprostu slabe jest i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
To daj coś od siebie chętnie się odniosę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
najlepiej niezależne ambitne kino erotyczne

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
Olszański w domu siedział córki pilnował a żona schorowana kobieta musiała yebac na utrzymanie tego cyrku hahahaha
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium