SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Polacy lubią narzekać na wszystko, na co tylko się da. Ja to z chęcią bym wyebał z Polski. Takim moim marzeniem, jest Australia.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ee rak skóry + jadowite zwierzęta na każdym kroku. Ja to bym chciał być w Miami w USA

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1968 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731759
Dokladnie tak. Ludzie w Australii maja duzy problem z roznej masci pajakami, wezami i innymi niebezpiecznymi zwierztezami. Wielu Australiczykow przenosi sie do Europy. Nie chcialbym tam mieszakc. Wedlug mnie i tak najlepiej w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Puar
Ee rak skóry + jadowite zwierzęta na każdym kroku. Ja to bym chciał być w Miami w USA


USA tak samo albo jeszcze Kanada.
Miami Beach. To takie trzy państwa:D

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Mnie w USA poza wolnością gospodarczą podoba się ogromna różnica w ukształtowaniu terenu i klimatu. Tzn. Mam ochotę na ciepełko - lecę na West Coast albo do wspomnianego Miami. Chciałbym pojeździć autkiem po autostradzie przez pustynię - siadam i jadę. Mam ochotę na trochę zimy - lecę na Alaskę. Normalnie cudownie. Ja do teraz liczę, że znajdę dane jakiegoś przodka w linii prostej który wyemigrował. Bo już wiem o wielu osobach z kilku pokoleń wstecz, tylko żaden kurka w prostej linii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1968 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731759
Kanada jest jeszcze gorsza od Szwecji jesli chodzi o poprawnosc polityczna i zle pojeta tolerancje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Byłem w Australii 3 miesiące. Ani jednego pająka nie widziałem xD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1968 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731759
To trzeba miec pecha ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tzn widziałem, ale nie w miejscu gdzie mieszkałem (koło Sydney), tylko w parkach itp.

Australia to przecież ogromne państwo, i są obszary gdzie faktycznie ciężko przeżyć, ale tam gdzie jest cywilizacja to nie ma śladu jakiś egzotycznych niebezpieczeństw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1968 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731759
Sa, sa .wszedzie ..
Pierwszy z brzegu artykul -

"Sydney zostało wybudowane w samym sercu terytorium pająków uważanych za najbardziej jadowite na świecie".

http://www.focus.pl/artykul/jak-y-w-miecie-pajkw-sydney-zbudowano-w-wyjtkowo-zym-miejscu

Nastepny-
"W kraju wciąż spotkać można pająki, które teoretycznie mogą pozbawić nas życia, co więcej – występuję one nie tylko na prowincji. Spotkać je można także w dużych ośrodkach miejskich, jednak odkąd w 1981 roku udostępniono lekarstwa zwalczające jad, pająki stanowić realne zagrożenie" https://australianliving.pl/news/pajaki-w-australii/ 

Mam kolege ktory tam juz mieszka wiele lat, jak mialem z nim kontakt, zawsze mowil ze najwiekszym problemme sa pajaki.





Zmieniony przez - Possible w dniu 28.01.2018 12:21:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium