SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
i do np: 7 letniego też
ale co z tego

mnie ciekawią odpowiedzi

a co najlepsze ja jestem przeciwnikiem aborcji i stosowania sobie jej jako jednego ze środków antykoncepcyjnych "spóźnionych" ( oczywiście z wyjątkami ... ciąża z gwałtu zagrożenie życia czy nieuleczalna choroba nie rokująca żadnej nadziei itd. )

ale jest to moim zdaniem rzecz do rozstrzygnięcia w sumieniu
a nie ustawowo
bo decydować powinien ten kto będzie wychowywał

mnie zastanawia po co państwu takie dane i jak daleko się jeszcze ONI posuną i na co MY sobie pozwolimy
oczywiście dla naszego dobra




Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 11/29/2021 5:08:07 PM
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No odpowiedzi są takie, że polski obywatel ma być chroniony i koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
no to po choyu jest chroniony, do momentu urodzenia a potem yebać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
PS: zarodek to nie obywatel
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mam koszmary, że jestem w sprawie dla reportera...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
a co Jaworowicz za stara ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
QhuTaz
w ogóle nie wiem czy słyszeliście że ma być rejestracja ciąży w Polsce , jakiegoś mema mi ktoś podesłał czy sam gdzieś zauważyłem i tak się zaśmiałam ... ale potem widzę jeden i drugi i trzeci i kolejny i sprawdziłem i faktycznie od nowego roku ma być rejestrowana każda ciąża , co oni kvrwa ? nie będą ciężarnych kobiet wypuszczać zagranicę czy jak ?



Mamy do czynienia z rządami poj**owi, ot co.
W sumie niech ich Unia wykopie na zbity ryj.
Poj**ologia wyższa stosowana.

Niech d****izm też rejestrują i zakaz dla takich wyjazdu, bo jak d****e wyjadą to nikt na nich już nie zaglosuje

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Biorąc pod uwagę moje dzieciństwo jestem jak najbardziej za aborcją. Ciekawe ile nieszczęść i zj**anych żyć by się uniknęło

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja myślę że niewolnicy się kończą, za dużo wyjechało, za dużo w wieku podeszłym i wymiera. Wymyślają idiotyzmy żeby zapewnić przyrost niewolników do tego kartonlandu
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
YebatzKimona
PS: zarodek to nie obywatel


Nie ma obywatela bez pesela. Nie ma pesela przez narodzonami

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium