SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Opowiadaj, chicałą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Witamy w kraju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
polki kuhwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A u mnie yebane Niemcy z konferencji dzisiaj napisali, żebym poster wysłał, ale do chvja poprzedniego maila nie wysłali, w ogóle na maile nie odpowiadają. No i kvrwa muszę zrobić dziś prezentacje i chyba do 3 w nocy mi zejdzie.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
To nie możesz im dać jakiegoś ludzkiego terminu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No niestety, terminy są żelazne. Raz wniosek o dofinansowanie na wyjazd wysłałem zamiast do północy do konkretnego dnia wysłał im 12 godzin później następnego dnia rano i mi odpisali, że nie będą rozpatrywać wniosku, bo przysłany po terminie. Imo oni są zasadniczy w chooy tyle, że szkoda, że nie dają znać wcześniej. Konferencja 23-24 kwietnia, więc myślałem, że na luzie to będzie, a oni przysyłają maila, że już trzeba przysłać tydzień wcześniej, żeby inni mogli się wcześniej z tym zapoznać. No, a pasuje mi być na tej konferencji, bo celuje w zwiększone stypendium. Jak się uda to 3350 zł na rękę będzie co miesiąc.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja pyerdole, wrzuciło mi maile od nich do junk mails, no i chuy, pisali na bieżąco tylko ta yebana poczta uniwersytecka spyerdoliła sprawę.

Za wcześnie ich oceniłem, jednak są spoko, a już wydałem wyrok, no nieładnie z mojej strony.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-04-15 22:06:12
3

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
No, zawsze trzeba sprawdzać spam i tym podobne foldery, bo często tam lubi coś pójść, co nie powinno
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
pilek nie ma co opowiadac, to bylo w formie zabawy
a jutro wbija do mnie inna polka, w sobote matuli urodziny to sie nayebie

Polska biało czerwoni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No w sumie dziwne, że część maili trafia do junk maila, a część normalnie od tej samej osoby, trochę chvjnia. Nie wiem jakie algorytmy decydują o tym co gdzie trafia, ale trochę chvjowe są. Długa noc przede mną, właśnie jadę do zakładu po wyniki. Paczka z sfd jednak dopiero po weekendzie chyba trafi, bo wyświetla mi się nadana, ale jeszcze nie odebrana przez pracownika InPost. Chvjnia ogółem panowie. Jeszcze że studentka miałem konsultacje ehh

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium