SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ostatni raz jem na uczelnianej stołówce. Nie wiem czy kvrwa na starym jakimś tłuszczu to smażą czy ki chuy, ale wzdęcia mam jak skvrwysyn.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
czyli przycinają na wszystkim
i na środkach na edukację i na żarciu
...
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No teraz to w sumie nie tak wesoło jest jeść tam, bo tak się zastanawiam, co oni robią jak im zostanie żarcie z poprzedniego dnia, ale dziś poniedziałek, więc powinno być świeże chyba, że coś z piatku zostało. Nawet jak czasem kebsa czy fastfooda mi się zdarza zjeść to jest wszystko w porządku. Dziś był kotlet z kurczaka, ziemniaki i fasolka szparagowa i się jakieś rewolucje pokarmowe pojawiły.

Ja pamiętam jeszcze te opowieści z zawodowki u mnie w miasteczku, gdzie przy zawodówce była stołówka i tam szlifowali sobie umiejętności co niektórzy uczniowie zawodówek i dla jaj pluli podobno pluli do jedzenia. U mnie w miasteczku był jeszcze taki lodziarz, który sprzedawał lody na wagę i jak mu na łyżce coś zostało to ja oblizywal podobno i kvrwa rzeczywiście jak z kumplem tam stałem to oblizywal łyżkę, która później nakładał lody.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Za coś takiego to poiwnny być grube kary
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
juz wam mowie skad sie bierze jedzenie na rozne tego typu stolowki bo robie w branzy
sa to zazwyczaj odrzuty ze sklepu, towar albo blisko terminu, albo lekko po, tudziez cos co bylo na tyle wadliwe ze klient tego nie wzial a wyrzucic szkoda

bon apetit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No to dobrze, że informujesz Zabstyl. Sam rzadko tam jadam, ale czasem nie mam czasu no i właśnie dziwne, że jak sam coś robię (np. ostatnio robiłem pstrąga z piekarnika, z ziemniakami i ogórkiem kiszonym przez dwa dni to się czułem świetnie i zazwyczaj jak sam robię to wszystko zaj**iście, a tam jak jadlem to zdarzały mi się dziwne rzeczy z brzuchem.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Tak szczerze to ja z tymi stołówkami czy barami mlecznymi wolałbym nie ryzykować

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Btw a tak poważnie to dlatego wolę np Kebaba bo przynajmniej widzę jak to robią
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
albo się je dobrze albo tanio ... niestety
( a i w tych renomowanych lepszych też gwarancji nie ma)

mogę potwierdzić to co mówi zabstyl robiłem w pokrewnej branży ... czyściłem zboża i różne produkty "eko" różne nasiona ziarna ... a potem się je bułeczki orzeszki albo inne takie jakbyście wiedzieli jak to się przygotowuje i czyści to apetyty byłyby mniejsze ... gwarantuje

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No ze wszystkim tak jest w tym piękntknym kraju.

Zabstyl, nie masz poczucia, że po studiach jak psozedłeś do pracy to Ci test spadł? Ja miałem takie odczucia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium