SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Generalnie to wszystko jest kwestią kalorii które dostarczasz. Oczywiście samopoczucie, perystaltyka jelit, trawienie itp będą duże lepsze jak będziesz się żywił zdrowym jedzeniem, które Ci służy, ale jakieś mniej zdrowe rzeczy również mają swoje miejsce w diecie i jedzone z umiarem są ok.
Na pewno około treningowo syf będzie wrzucić lepiej niż gdzieś tam w środku dnia. Ale koniec końców suma kalorii zjedzonych do spalonych powoduje chudnięcie lub tycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no to wiadomo
jednak zastanawiam się nad tym czy zmieszczenie tych kalorii wszystkich powiedzmy w ciągu 8 godzin w tzw. oknie żywieniowym jakoś wpłynie pozytywnie na ten proces nie wiem czy ktoś tego tutaj próbował no pierwszy ty przyszedłeś mi do
głowy

no tak czy siak jutro zaczynam i zobaczymy co z tego wyjdzie

najgorzej to będzie w tym bicepsie grinda przegonić , cholera o siłek jeden pewnie ma za 48 !
ale na sposoby są sposoby virginsynthol z pierwszego tłoczenia

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Nie, jak przekroczysz zapotrzebowanie to będziesz masował a jak nie to redukował. Ludzie często chudną na takim systemie, bo siłą rzeczy mniej kalorii w siebie wrzucą jeśli jedzą przez mniejszą część dnia niż większą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
przyjąłem
dziękuję
pozdrawiam

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
don_eladio
a my tu się nad jakimiś ruskimi i niemcami głowimy

Niemcy i ruscy to jest mały pikuś




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
panie bane ostrożnie bo ... nie wiadomo kto czyta i kto gdzie melduje
komisja jakaś zaraz się przypląta
albo coś
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A propos Ukrainy. Front trochę stanął. Jak myślicie jakie będzie rozstrzygnięcie tej wojny?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Jak tam Bane idzie zapowiadane przez Ciebie jakiś rok temu utworzenie na terenach Ukrainy KRólestwa dla Żydów? coś już powstało?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Jacob2904
A propos Ukrainy. Front trochę stanął. Jak myślicie jakie będzie rozstrzygnięcie tej wojny?


to już chyba Ci wielcy muszą się dogadać jak im interesem się poukładają
wątpię żebyśmy poznali kulisy ...
USA Chiny Francja kto wie kto jeszcze
ciągle jakieś swoje "pomysły" na rozwiązanie sprawy podają , a Ukraina ma najmniej do powiedzenia jeżeli cokolwiek chociaż to ona płaci krwią
w przyszłym roku są wybory w USA (no kto wygra w Rosji i w Chinach to już wiemy dzisiaj ) więc wcale nie jest wykluczone że się będą strzelać jeszcze rok

po mojemu to Ruscy muszą coś wymyśleć żeby wyjść z tego z twarzą w taki czy inny sposób , żeby chociaż mogli udawać że coś tam osiągnęli i ugrali że chociaż "remis" z tym zachodem , bo inaczej to różnie może się skończyć dla tej ekipy rządzącej
jak to w Rosji bywa , słaby car ... to nie ma cara
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no ale konkretne rezultaty "specjalnej operacji wojskowej" już są !
od dzisiaj Finlandia w NATO
gratulujemy Władimirze Władimirowiczu



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 4/4/2023 9:31:03 AM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium