SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4669957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dawaj tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mogę sobie wybaczyć krzywdy które zrobiłem ludziom którzy byli byli takimi k***ami jak ja i znali zasady gry w której byliśmy ale nie niewinnym ludziom którzy o mnie naprawdę dbali

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No własny pokój to zupełnie coś innego, też dostałem, mnie wkvrwia dzielenie z kimś pokoju, bo:
-czasem wspołlokator może hałasować, np. gdy idzie wieczorem do kibla, wraca skądś w nocy, ma zajęcia rano itd. i już kurfa traci czas przy spaniu;
-trzeba zachowywać się w miarę cicho jak jedna osoba śpi;
-zapraszanie gości to też nie czuję się wtedy tak swobodnie, panienki też nie obrócisz zbytnio przy koledze hehe


No to grind śmiało pisz (jeśli oczywiście chcesz, bez nacisków) co ci leży na sercu, ja to nieraz lubię w spamie powiedzieć co i jak i wyrzucić coś z siebie.

Ja żałuję, że nie byłem śmielszy do kilku lasek, a co do reszty to się dobrze potoczyło.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mnie się dzisiaj śniła jedna, która mi się narzucała, a ja to spieprzyłem. Najładniejsza laska jaka chodziły na imprezy muzyki elektronicznej.

Zabstyl - dalej grasz w total wara? Fajny ten warhammer?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przepraszam , temat wyszedł spontanicznie , z rozmowy
w zamyśle lużnych spostrzeżeń
ostatnio mam słaby czas
i chuba to emanuje ze mnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Grind w jakim kraju jesteś?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Marian w Irlandii

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Agares, Marcin Sowa. Ewentualnie Marek Kuś. Chodziłem do Marcina, ale współpracują i wiem, że obaj podchodzą do człowieka całościowo i umieją wyleczyć problemy sportowców.

Ej, Agares, weź zmień nick na Agares, tak naturalnie będzie.

Grind, nie wiem co ze mną jest, ale zauważyłem, że w chvj ludzi zwierza mi się ze swoich problemów. Często mam tak, że wracam sobie autobusem do domu, dosiada sie ktoś do mnie i po paru minutach zaczyna rozmowę i opowiada o swoich problemach. Ostatnio trafił mi się gość z nowotworem. Jeden kolega mi się kiedyś zwierzał jak wracaliśmy ze wspólnego piwka ze znajomymi - chłop szeroki jak szafa, 2 metry wzrostu, nigdy byś nie powiedział, że się w nim coś kotłowało. Najlepsze jest to, że powiedziałem może 5 zdań w trakcie 30 minutowej drogi a stwierdził, że zaj**ista rozmowa.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
BlacCat
przepraszam , temat wyszedł spontanicznie , z rozmowy
w zamyśle lużnych spostrzeżeń
ostatnio mam słaby czas
i chuba to emanuje ze mnie





Ależ kolego, nie przejmuj się.
Moje grzechy, mój krzyż do noszenia.
To wraca do mnie samo i tak średnio raz w miesiącu. Bez wspominania przez nikogo

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
SzK mamy podobnie. Ludzie czują że mogą mi zaufać, bo ja wszystko zatrzymuję dla siebie.
1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium