SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4670833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosiak mogę być muzykiem

Ej w ogóle to zrobiło mi się tak smutno teraz. Sam nie wiem czemu, powinienem się cieszyć. Nerki podjęły pracę, w piątek jest perspektywa wyjścia, udało mi się zjeść cały obiad. Nawet mamę wpuscili na chwilkę. Ale jakoś tak wręcz zbiera mi się na płacz. Ja wiem, że nie powinienem, że muszę być twardy, ale no jakoś tak smutno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie wiem czemu, ale oni czesto sa tacy tepawi. Patrz kariera Bispinga, tyle lat walczyl a praktycznie sie nigdy nie rozwinal. Za.to klapal geba jakby byl Andersonem Siva w prime.
Page jest duzo bardziej utalentowany i mlody, wiec ma szanse cos z tym zrobic. Tylko zeby zrobil

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
+ Anglia to kolebka catch wrestlingu a tak wielu fajterów stamtąd ma takie sobie zapasy
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
James Thompson duzo o tym mowil. W ogole to zabawny gosc z lekkim piorem, pisal swego czasu blog, o wspomnieniach z czasow Pride i prywatnych perypetiach. Napisal tez troche o catch wrestlingu.

https://colossalconcerns.wordpress.com

http://www.colossalcollective.com/category/personal/


Bardzo polecam



Zmieniony przez - grind w dniu 5/13/2019 12:51:57 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wpisy ktore byly na blogu Jamesa ale nie umie ich tam znalezc-moze zostaly kupione od niego.
Czasy Pride i walka z Reemem

http://m.fightland.vice.com/tag/james thompson

Wpomnienia Jamesa picia wodki z Fedorem

http://fedoremelianenko.co/read-this-story-about-james-thompson-getting-drunk-with-fedor-and-bring-a-smile-to-your-face/


Zmieniony przez - grind w dniu 5/13/2019 12:59:51 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281



1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Puar, tak w ogóle to czym Ty się w życiu zajmujesz?

Kolego Jacob napisz coś więcej o sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Biedny chlopczyk. Szkoda ze nikt mu nie wytlumaczyl, ze rybka musi byc w wodzie, kiedy mu ja kupili. Teraz dziecko ma traume

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
pilek
Puar, tak w ogóle to czym Ty się w życiu zajmujesz?

Kolego Jacob napisz coś więcej o sobie.


Mieszkam w Polsce. Lubię gry. Pracuję w takiej nudnej firmie, ale też nie ma takiego ciśnienia, ale nie powiem gdzie. "Mam mnóstwo imion. Jestem starszy od samego czasu. Moim jedynym celem jest niesienie zagłady wszystkiemu w czym znajdę odbicie samego siebie. " (to z takiej ulubionej gry, ciekawe czy ktoś wie z jakiej). Chciałbym chyba kiedyś napisać książkę. Nie lubię lewactwa. Chciałbym mieć większą samodyscyplinę.

Uprawiałem kiedyś karate z elementami boksu, ale to było dawno, bo trener został zatrzymany za to, że kręcił z jakąś gimnazjalistką co sie okazalo
nie miała 15 lat.


A wy?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium