SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Agares wlasnie tu jest ryzyko. Ciagle sie zastanawiam.
Ale z drugiej strony mozna zlapac pasozyta z brudnych rak.
Co ciekawe okazuje sie, ze w surowym miesie sa odpowiednie enzymy i flora pozwalajaca latwo je strawic-pozbawiamy sie tego ppdczas obrobki cieplnej i potem ciezko strawic taka wolowinke na przyklad. Nie wiedzialem o tym

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zupę rybną jadłem tylko raz i mi smakowała. Ostatnio bardzo mało jem zup, bo w akademiku głównie mięso + jakieś węgle (makaron/ryż/kasz) + warzywa.

No właśnie z tym jest problem, bo również na wielu niedomytych warzywach można wyłapać pasożyta, więc też chyba nie jest to jakieś częste, bo byśmy wszyscy mieli pasożyty i niestety nie jestem ekspertem i ciężko mi coś więcej powiedzieć, no ale raczej jak sprzedają gotowe mięso surowe do spożycia to musi ono przejść kontrolę jakości. Pamiętam nie tak dawno było w biedrze np. mięso surowe na tatar no i jest sporo łososia i śledzi surowych i owoców morza i takie coś wydaje się być ok, ale nie wiem czy bym zjadł np. surowego śledzia złowionego z morza i sprzedawanego gdzieś tam na straganie nieobrobionego, choć np. on je






Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-09 21:26:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zdecydowanie warto zachowac ostroznosc. W sumie zapomnialem o warzywach, fakt ze i z nich mozna zlapac.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221426
grind
Zdecydowanie warto zachowac ostroznosc. W sumie zapomnialem o warzywach, fakt ze i z nich mozna zlapac.

Powiem tak ,jak stosujesz taką hardcorową dietę to wpyerdalaj czosnek, nawet apteczny (alitol itp. tylko niestety czosnek moze podrazniac zolądek ) pasozyty nie znoszą czosnku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Tak, ale to jest kontrproduktywne do celu diety, ktorym jest min. utrzymanie specyficznej flory bakteryjnej jelit, ktora z kolei czosnek wyniszczy jak kazdy antybiotyk. Zalozenieniem jest tez nie dotykanie zadnych roslin, nasion, korzeni, lisci i bulw. Tylko produkty odzwierzece.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221426
No to niestety ryzykujesz pasozytem chyba ze jakis zastepczy srodek, ale farmaceutą nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej chyba zapytać w dziale Odżywianie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurła panowie, powinien być zakaz zatrudniania ładnych pielęgniarek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221426
Ja imo przy takiej diecie bym wpyerdalal (chociaz i tak wpyerdalam regularnie ) chociaz jakąs "osłonę" wątroby Sylimarol/Hepatil/Heparegen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
We Wrocławiu był atak nozownika dzisiaj w galerii. Moja ciocia mieszka we wro i pracuje w tej galerii a teraz nie odbiera telefonu. :( martwię się

Wiem, że jedna osoba nie żyje. Nie wiem czy facet czy kobitka. Kurcze czemu ludzie mordują. :(

Ciocia odebrała telefon, okazało się że dziś nie było jej w pracy.


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-03-09 23:17:43

Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-03-09 23:22:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium